Známka punku!-Avrilka, oblečení, obrázky

11. červen 2008 | 14.34 |

Návrat k punku!

Změna Avril z temperamentní skejťačky v uhlazenou zpěvačku zmátla zástupy jejích fanoušků. Ti si teď můžou zase oddychnout. S albem ,, The Best Damn Thing " se Avril navrací ke svému starému dobrému stylu: punku. První snímky coveru, nafocené nad legendárním klubem Viper Room v L.A., ji ukazují v růžových síťovaných punčocháčích a těžkých černých botách. Tenhle look je k soundu desky to pravé. Jak prozrazuje hostující bubeník Travis Baker , jsou nové songy Avril ,, parádní rokáče".

(Můj komentář: Návrat k čemu?! JEJÍMU starému dobrému punku??? A ty růžové punčocháče...no wau :-) Tenhle článek jsem našla na víc blozích, ale původně pochází z Brava, ach, tak už chápu :-))))

Perličky tak různě-hlavně z komentářů na různých blozích
"Evanetsence je punk a Good Charlot asi tak z půlky tak je!" (škoda, že to ani neumí napsat správně) Odpověď od toho samého člověka na komenář, že tyhle kapely fakt punk nejsou: "Evanescence JE PUNK, spíš ty by si měla držet hubu!!! a někam zalíst vím že anarchysti způlky patžej k PUNKÉRŮM!!!"
(Můj komentář: Vyděšený smajlík)

"Jééé, ale Tokio Hotel spívaj punk tak nedělej! Ty dylino!...Jako newim ploš!!! Já sem se nad sebou už zamyslela hodně a vím, že punkerka jsem!"
(Můj komentář: A nebolelo to, když ses tak zamyslela?)

"Punk znamená nosit roztrhaný hadry a tvářit se zle."
(Můj komentář: LOL)

"nasnasim punk punk is DEAD Punk je nejtrapnější wěc na swětě to umí každej debbill něco do mikrofoooonu jebat ale w Hiphopu musíš i zpíwat i hrát na nějakej nástroj takže wy trapní punkeri zaleste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

"nevim, o co vám jde, Avril je skvělá, mění styly, no a? je to ujetý,ale kdo by nechtěl bejt zajímavej? třeba se nakonec vrátí k punku... protože jí víc sedí... co je vám do toho? když se vám to nelíbí, tak ji přestaňte poslouchat a nerejpejte... btw, barbie styl jí sluší"

"Miluju pank ale máma my nedovolí bejt pankerka:-( A avril zboznuju"

Blogísky, které punk očividně neviděly ani z rychlíku (nanejvýš mají to slovo v názvu)

http://kellyclara.blog.cz/rubriky/punk

http://cawko.blog.cz/rubriky/punk

http://ja-ich-ja.blog.cz/

http://punk-avrillavigne.blog.cz/0709/punk-trika

http://punkandemo-blog.blog.cz/

http://punk-4ever.blog.cz/

http://genius-of-punk.blog.cz/

http://pussycat-girl.blog.cz/rubriky/punk (u toho jsem se málem rozbrečela)Zpět na hlavní stranu blogu