Únosy lidí UFO

20. červen 2008 | 18.16 |
Existují lidé, kteří údajně byli uneseni mimozemšťany. Možná halucinace, možná živé sny, možná si někteří prostě jen vymýšleli. Každopádně je to zajímavé...a kdoví?
Už z dávných dob se objevují příběhy o těchto záhadách. Staří Keltové mluvili o tzv. "fénech", kteří unášeli lidi a poté je zas vraceli na zem, přičemž si dotyčné osoby pak nemohly vzpomenout kde byly a co zažily. Zprávy o unesených pocházejí i ze staré Asie a Ameriky-tam v indiánských legendách.
Známé případy z dob méně dávných:
►V roce 1954 pan Gonzalez z Venezuely spatřil z auta neidentifikovatelný létající objekt. Byl navštíven jakousi bytostí a paralyzován. Když se probral, nic si nepamatoval, ale na těle měl škrábance a podlitiny. I jiní lidé v okolí toho dne spatřili podivné letící těleso, které zářilo.
►O 3 roky později brazilský rolník Antonio Villas Boas obcházel své pole, když se k němu začal rychle přibližovat letící zářící objekt. Poté narazil na malou podivnou bytost, která ho chytla za ruce a nechtěla pustit. Povalil ji na zem, ale další 3 bytosti ho odvlekly do lodě, která stála poblíž. Zavedly do ho do kovové místnosti, svlékly a odebraly z pobradku trochu krve. Později za ním přišla nějaká žena a měli spolu styk. Nakonec ho bytosti vyprovodily ven.Po tomto setkání trpěl mladý farmář bolestmi žaludku a hlavy, měl opuchlé oči a poruchu spánku. Po celém těle mu naskákaly rudé kruhové skvrny. Dr. Olavio Fontes, který ho bezprostředně po události vyšetřoval, prohlásil, že byl ozářen.
►Roku 1961 manželé Hillovi jeli svým autem po silnici v americkém Portsmouthu. Kolem 23.hodiny spatřili na nebi světlo neobyčejné intenzity. Vystoupili, aby si ho prohlédli dalekohledem. Po chvíli začal předmět klesat k blízkému poli. Pan Hill spatřil asi 6 postav v černém oblečení. Chtěl utéct, ale byl jako přikovaný.Cítil pohled jednoho z posádky, dvě podivné oči, jaké nikdy neviděl.Nakonec sebral všechnu sílu a vrátil se k autu. Jejich vůz začal podivně vibrovat a asi 40 km jeli manželé jakoby ve spánku a nic si nepamatují. Přijeli do Portsmouthu nad ránem, nevěděli, kolik je hodin, hodinky se jim zastavily. V kuchyni zjistili, že už je pět, o dvě hodiny víc než předpokládali. Dvě hodiny jejich života, proběhly bez toho, že by si je byli uvědomili. Hodiny, o nichž si vůbec nic nepamatovali.

Pan Hill zavezl auto do garáže a zjistil, že řemen dalekohledu byl nevysvětlitelně rozřezán v polovině. Po tomto dobrodružství trápily manžele zdravotní i psychické potíže. Nakonec navštívili terapeuta, který je uvedl do hypnózy, aby si vzpomněli, co se stalo. Více o tom zde http://www.kpufo.cz/oblasti/ufo/unosy
/index.htm

►Roku 1967 byla Američanka Betty Andreason doma se svou rodinou. Navečer náhle jejich dům ozářil jakoby blesk. Chvíli poté vstoupilo přes zavřené dveře přímo do jejich obýváku 6 humanoidních bytostí. Jedinou Betty odvedli do létajícího talíře, který stál kousek za domem. Tam ji podrobili prohlídce. Pod kůži jí zavedli nějaký předmět takže necítila žádnou bolest. Později večer se vrátila domů. Její rodina byla v pořádku a o ničem nevěděla. Jako kdyby ten čas, co byla pryč, plynul jen pro Betty. I Betty si však na podrobnosti vzpomněla až v hypnóze.
►I v ČR jsou lidé, kteří prý únos zažili. Docela děsivý zážitek má paní M. ze Záříčí. Bydlí v domku na kraji lesa. Jednou před půlnocí viděla venku červenou zář a slyšela jakoby praskání elektřiny. Záře se zvětšovala a blížila k domů. Paní chtěla utéct za manželem, ale nemohla. Pak si nic nepamatuje. Ráno se probudila a zjistila, že jí na pravé ruce chybí čtvreček kůže a před domem je vypálený kruh. Později si vzpomněla: "Ze vzduchu, asi ze vzdálenosti 30 metrů; vidím shora vaše baráky. Směrem na sever se vznáší stříbrná koule a u sousedů na střeše je přilepena další. Ležím na hranatém katafalku špinavě bílé barvy, nad sebou vidím ošklivé fialovomodré ruce s drápy. Blíží se ke mně s nějakými elektrodami: Ruka je úzká; směrem k tělu naducaná jako ploutev, silné rameno. Nebyl velký, tak 120 až 130 centimetrů. Hrozně jsem křičela a můj hlas měl nepřirozený hluboký zvuk. Měla jsem šílený strach. Ten obličej byl zlý a ošklivý, hlava bez vlasů, podlouhlá a hranatá. Rovné obočí i oči; malý úzký nos, ústa beze rtů. Elektrody směrovaly na moje břicho. Pak jsem měla celou zimu pocit, že mě zebe. Nikdy jsem necítila takovou obrovskou aroganci, chladnokrevnost; necitelnost. I když jsem odmítala a křičela, jako by se nic nedělo."

Spousta dalších příběhů, hypotéz a článků najdete zde odkud jsem i čerpala:

http://www.kpufo.cz/oblasti/ufo/unosy/index.htm


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Únosy lidí UFO pajenka®svetu.cz 20. 06. 2008 - 18:34
RE: Únosy lidí UFO art* 20. 06. 2008 - 19:54
RE(2x): Únosy lidí UFO denny* 10. 10. 2010 - 14:21
RE: Únosy lidí UFO zakuj 17. 02. 2011 - 15:32
RE: Únosy lidí UFO michal* 11. 03. 2011 - 14:29
RE(2x): Únosy lidí UFO ozzy 24. 05. 2013 - 11:48
RE: Únosy lidí UFO dee* 01. 08. 2012 - 21:36
RE(2x): Únosy lidí UFO marieke 01. 08. 2012 - 22:45