Nesrozumitelné blogísky aneb čeština jde do háje

6. červenec 2008 | 17.40 |

Teda nic proti, ale mám pocit, že autorky těchto blogů snad pro své psaní používají tzv.vypatlátor

http://www.youngstyle.cz/wypatlator

"ááHoy lááSky =* teĎkoN taY neMám žáDnOu avaTarKu etĚ páČ nějaKoOu suPEr hleDám teĎ k tomuHlE neF deSingu..MimoChodEm líbBí se wWám deSing? jOou a teĎ ke včeRejSku (pOdlE názWu) .. sEm byA wenKu s terKoOu a denČou .. tWe taKoWejch wýTlEMů za jeDeEn deEn sEm nemĚla dooSt dlouHoO .. xD hlAwně když smE fotIli fotKy xP .. (ČaSem sem tY fotKy doDám,aE já v mobaJlLu neMám všeChny wětšiNu jiCh má u sebE terKa kžE mi jE muSí poSlat .. xP ) pStě naprSto mrtě prDeel..měLi smE baLóónkY s hélIEm a z toHo sEm mrtĚ nemoHlA..potOm smE slLi na náMkO -> taY byO teYdEn měSto v pOhybU a tam hrRáli čerNošii *in love* uPE mOotS kráSný byLi jaKo..koWý aFričaNi mySlíím ;) pStě jeDen uPE v bíLým tEn bYl nejWíts na *64* xD a poD tim mEl uPE boží žluTý triŠko..twE sEm jEn sliNtAla jaKóó xPxD pStě faKt moOts deN .. niKDy neZapomEnu ♥ .. thAk to je aSSi thAk fšE..a plS piŠtE do koMentTů náZorY na deSing .. =* d9ky.. x)"

http://balushka.blog.cz/rubriky/my-diary

"Tag today je 22. čerwna a for me hafo wýznamnej den...mám 7 měsíců s mym miáškem obroskym :o* <3 a pořád su hafo happysek... mno a taky za tejden je wyswědčení a nejoblíbenější dwa měsíce f celým roce..jak pro koho teda, ale myslim, že wětšina lidí si nestěžuje na to jag rychle se to blíží..ani já ne ;) i když si nejsu úplně jistá, jak budou tyhle prázdniny wypadat...cu je mít podle swýho, jenže bohužel to nejni tag snadný...máma mě chce wzít na chatu...a taky že wezme..ach jo..tagže prwních 14 dní su tam...stejně, co bych dělala f práglu, když sou fšici plyš..další dny w čewenci budou už o hafo weselejší protože se mi wrátí láska z dofolený a když to wyjde, budem pár dní spolu na chatě...snad...(a) potom srpen.. už cu bejt f praze, s mejma friends...jestli je newezmu pro změnu na chatu :D jestli nashi wymyslej nějaký moře, to nemám tucha..ani nefim jesi tam cu..nece se mi opouštět prahu a lidi w ní, ale zase je nefér se na ty parents úplně wybodnout..každopádně moe předsewzetí na tyhle holiday..co nejwíc bejt s broušínkem :o* a se swejma friends bez kterejch by to taky nešlo ;) snad mi to wyjde, moc f to doufám...užijte si ty dlouhý dwa měsíce jak můžete, pak nás čeká zase jen škola..popřípadě práce mno :) NÁDHERNÝ PRÁZDNINY!!"

sblog.cz/">http://kockocenka.sblog.cz

"Hello zas wam tu pishu jen taQey kratQey wzkaziQ...UZH pudu...
Zejtra pishem z matiky...wááá A taky se ete ci koukat na X-factor tag se to musim našprtat rychle...
Byla sem neska u babci a sááámoška zhe za Nelushou...sááámoška zhe vona se musí děěěsně učitjako vzdycky...známe... njn tag sme jeli domu ja umyla auto mno...newim uzh co bych vam sem pisla jenom zhe se mate mit phayne!!! Pp!!!"

http://pulduv.blog.cz/rubriky/moe-kecy

"AjoJiQ!!
taQ aQo? mnoo neska som neni w shOoL-neucime saa taQ mam wegetiQ!! :D Ani newiem čo mám písať...Skúste mi plís napísať do komentárow čo by ste tu sceli...či wiac obrázkow, hudby, nejaké blbosti z mojho liFe alebo info o mne, fotky čo fotim...ja nefim...tak čo by ste scelii??? :D plís napíšte lebo ja normall že nemam šAjN!! :D aaa QuQla som sQamošené bločQy- samozrejme tie Qtore eče su...no..podLa štatistiQ som si wšimla že tu bola eče iba jedna osoba..no troška ma to mrzí že to nieje také ako predtým ale čo už...možem si za to sama....

Idem ja....taQ paa :D skusim eče sprawiť nejaky design :D"
http://red-fish.blog.cz/

"AchOjka bobišci hlasim se do služby :D včera jsem byla s tatí v PRÁGLU4.gif image by Saliskoupe supe(r) :D jéj sme jeli metrem na 13.gif image by SaliskoCHODOV (tam jezdíme vždycky <3 :D) a yako nakupili jsme mnOO ♥♥♥ jéj upe moc věciček.Vlak nám jel až 17:23 a tk sme nevěděli co robkat nějake ty 3 hodky žee :D tak jsme jeli na vaclafák jéé a tam do muzea těch VOSKOFEK (voskových figurýn :D) mno bylo tam toho celkem málo :(... tkž sme tam byli 10min a šli jsme na Karlák jéj tam sem byla eeeeeh mockrát :D LOL ták sme pak šli někde na PIZZU ♥ a tam byl upe mega mlady ožralec 17-mispulqaaa.blog.czsem z něho enmohlaaaa jéj pak to nějak uteklo a jeli jsme na flak že ae přijeli jsme nějak 17:10 šli jsme na wc..časaky jidlo..a bylo 17:18 a tatul se šel podifat na jake nasupiště to máme na 2 ae bylo to napsane že to ejde 17:23 a otec myslel že 7.gif image by Salisko17:35 tk sme běželi tweee upe rychle sme nastoupili a ono se to rozjelo twe štěstí jak prasee :D (co ej nahoře) mno stejnak to moe kecy někoho nezajimaji :D jéj tk to nečtěte :D pá"
http://double-blazi.blog.cz/rubriky/nase-kecy

"Tagže dneska jsem byla s mamkou v tý nemocnici a nakonec na tu operaci půjdu příští týden... Mám něakou chřipku, tagže mi zas budou píchat injekce do mé rozkošné prdelky......No a jinak jsem OK, jen jsem v noci nespala asi 4 hodiny, dnes jsem již 3x zvracela a mám teplotu jak práwě uvařenej čajík...... No, tagže budu každej den jezdit do Kolína do nemocnice aby mi dali injekci... Dnes jsem už jednu dostala, ale ještě jich dostanu snad jedenáct a jednu jinou látku ako konečnou... Noooo, je to zase lepší, páčko se dýl uleju ze školy a kdybych zejtra šla na tu operaci, tak bych potom byla klíďo i měsíc v nemocnici...... Tagže je to OK...... Jo a jsme straaasne nasrana... Měla jsem za wýzo slíbenýho[iPhone]a wšechno jsme nádherně utáhla, ale ta kráwa co jí máme na ájinů mi dá trojku... Tagže budu mít krásný 1, 5 dvojeek a ZATRACENOU 3 Z ÁJINY!!!...... No... Protože nenosim domácí úkoly a ona z nich dává 5, takže tam takhle mám již 2!!! Bych jí normálně zabila... Opravdu...... No nic... Já jdu zase spinkat... Práwe skončila Weronica a budou mi dávat LOSTy...... Tag páá! =*"

http://banditi.blog.cz/rubriky/muj-diar

"Jouváá neska sem vůůůbec nespala, páč včera sem spala skoro celey den...LoOoLáák...no...tag stane se xD Thyjo přemejšlim vo tý nemocnici...jako fakt se mi do Motole nece, ale co nadělám...jakože nic no x( Nóóó...ae třeba tam zhubnu...co já wim...ty holky mi poraděy ňáký fíígle hey...teda jako doufám xD Ae nadruhou stranu se bojim, že mi fakt vymluvěj hubnout...ty psichiatři a psychologové...se bojim, že se jim to fak povede, páč voni to vystudovali a uměj to sviňky xPAe tag asi to vidim moc černě hey....sem histerická Vikííí...prostě to tam ty tři teydny ňák zvládnu a pag se vrátim dom, jakože " upe zdravá a vylečená z diet " xP Mum bude žít f iluzích, že její dcerka už přestala bláznit a smířila se s tim, že bude špek...heh...tag to fak ne no. Jinak neska du poprví za dva teydny ven...mám z toho takey dzivney pocit...zas mezi lidi a tag. A navítz šichni už věděy, že jedu do tý Motole kuli podezření na anorexii no...tagže už slyšim ty jejich keci....omfg xO Ae mě sou už šichni upe u řitě...naštěstí!!! Pěkně si koupim vínko a lightkou a vopiju se ( neci používat slowo vožeru se, páč já už dááwno nekalim...). Už dlouho sem neměla alkohol, ae tim jag sem f hajzlu, tag se pstě potřebuju troooošku dostat do jinýho stavu ( ehm...to zní blbě žeyo xD ). No ae chápete ne...LoOoLáák teď mi tag došlo, že asi melu pitchoviny, tag já si du udělat kafééé xP Tag papapa a přeyu pěkney den :* "

http://deadlydonut.blog.cz

Ten poslední blog je i docela smutnej :-/

No nIc, TaQ Se měYtE PěqNě LásEnQy mOyE, mIlUyU Wás a užíWeYtE LétA!!! *MUUUUCK*

LoVE* kiss :

Zpět na hlavní stranu blogu