07.07.08

7. červenec 2008 | 22.21 |

ovoceAch jo. Dneska jsem byla u doktora, kvůli těm závratím. Sestra mi brala krev, samozřejmě to zas nešlo, mám slabé žíly...musela na 2x a mám modřiny...vrrr. Výsledky budu mít ve středu. Pak se pan doktor ještě obětoval a poslal mě dokonce i na oční a na EKG. Na oční jsem šla hned od něj, pěkně mě to tam naštvalo, sestra přede mě furt pouštěla jiný lidi, co si šli "jen" pro čočky. Zase mi přidali dioptrie. Teď mám v jednom oku 3,5 a v druhém 4,2 (na dálku). Jsem slepá jak krtek :-/
Ale s ostatními potížemi mi neporadil, to už asi bylo nad jeho síly :-/ Je mu 67, vypadá tak na 80 a myslím, že by měl bejt dávno v důchodu!!! Neda se jit k nějakému odborníkovi bez doporučení od praktického, nevíte? Ach jo.
Přítel teď bude celý týden ve Zlíně, kvůli práci, ale naštěstí tam má net :-) A já zítra jedu do Trenčína za Maťkou
mati.pise.cz Moc se těším. Jinak bohužel nedělám nic užitečného. Jako vždy. Čtu teď sbírku povídek (sestavil je můj oblíbený Jeffery Deaver) od mistrů detektivek a napětí. Na youtube jsem našla písničky z alba The Radha Krishna Temple (produkoval ho George Harrison) doprovázené krásnými obrázky, hned zítra je sem dám :-)
Mám se hezky. Fakt spokojeně. I když by bylo lepší, kdybych neviděla, to co poslední dobou vidím. Nebo vlastně nebyla. Jsem ráda, že teď vnímám jinak. I když to přináší jisté problémy.
Jo, štve mě, že mi letos nevyjdou Happy Days a Trutnov...hlavně Trutnov...takový nádherný program tam! Superní kapely...všechno. Ale příští rok-MUSÍM :-) Letos tedy pojedu na Trnkobraní...ale těším se, ne, že ne :-)
A už v sobotu Praha. Nakonec pojedeme ještě s jedním kamarádem. Šíleně se těším na Jeremyho a Steva. A na památky :-))) (Jako kdybych je nikdy neviděla :-))) A na Ratha-Yatru samozřejmě :-) To to letí...zachvilku už tam pojedem :-)
Zjistila jsem...trošku opožděně, ale neva :-D že na Vaišnava Reminderu, PC prográmku, který mě upozorňuje na svátky a další události spojené s Kršnou je k většině událostem a svátkům i text jak to vzniklo, co se k tomu váže a tak :-) Je to úplně super. Třeba dneska je Hera Pancami a tohle je k tomu napsaný (omluvte můj kostrbatý překlad): "Hera Pancami festival se koná 5 dnů po Ratha-Yatře (myšleno asi v Indii, u nás je R-Y i 13.7. ještě). Pán Jagannáth odešel od své ženy, bohyně štěstí, a šel do Vrndávanu (nejposvátnější HK místo v Indii), kde je chrám Gundica. Kvůli odloučení od Pána se bohyně štěstí rozhodla jít ho do Gundiky navštívit. Příchod bohyně štěstí do Gundiky se slaví jako Hera Pancami." (Chápu, že vás to asi nezajímá, ale mně to přijde zajímvé :-P)

:-) Tak já zas končím. Jestli si to, Maťko, čteš tak věz :-))) že se moc těším na zítřek :-*

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 07.07.08 mati 08. 07. 2008 - 10:16
RE: 07.07.08 vanity* 08. 07. 2008 - 11:31