Blogy, které mě zaujaly 15

16. březen 2011 | 21.12 |

angeldarkwood.blog.cz/

Zajímavý blog slečny, která je mi mnoha věcmi blízká. Na jejím blogu se mi líbí také to, že se obě věnujeme různým oblastem-sbírky citátů, recenze na knihy nebo koncerty, deník, povídky, úvahy, o zajímavých osobnostech, kočičkách atd. Blog angeldarkwood navíc nabízí i přímo diskuze čtenářů na určitá témata a ankety nebo rubriky o animé, s vlastními básničkami, fotografie nebo colorizace.
Co se mi na blogu líbí: hlavně vlastní tvorba, zajímavé přemýšlivé úvahy, podobné zájmy, akorát design se mi líbil víc předchozí

dvirka.pise.cz/

Tato slečna je další, kterou zajímají podobné věci jako mně-recenze knih a filmů, z hudby se nám líbí Evanescence, její pěkný blog nabízí dále i vlastní básničky, myšlenky, rubriku věnovanou přímo blogu atd.
Co se mi na blogu líbí: velmi příjemný design, moc pěkná vlastní záhlaví v rubrice Tvorba

slanka.pise.cz/

Slánčin blog je především básnický, což oceňuji, protože sama bych nesložila ani dětskou říkanku :-) Je hezké díky takovým blogům vidět kolik mladých lidí se i v dnešní době věnuje poezii. Líbí se mi ale i vtipný a lehký styl psaní nejen veršovaného textu. A navíc i z fotek působí slečna moc mile :-) 
Co se mi na blogu líbí: pěkné básničky i jiné texty a zajímavé obrázky, nápadité názvy v odkazech

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 15 contritus 17. 03. 2011 - 00:33