Blogy, které mě zaujaly 14

23. leden 2011 | 12.09 |

libere.blog.cz/

Aneb Autorský klub Snílků, který vznikl jako reakce na čím dál nesmyslnější pravidla a excesy správců z Autorského klubu na blog.cz. Sdružuje autory-a samozřejmě jejich blogy, kteří nemají potřebu jen kopírovat, ale věnovat se i vlastní tvorbě-povídky, básničky, kresby, fotky...Zatím jsem se nepřihlásila, protože hodně věcí o kterých píšu přebírám i odjinud, ale tato stránka se mi moc líbí, protože zde najdete spoustu kvalitních blogů a navíc mě inspiruje i v tom, abych se po delší době pokusila zse něco napsat nebo nakreslit ;-)
Co se mi na blogu líbí: sdružování kvalitních blogů, krásný design, zajímavé tvořivé rubriky

mixx.pise.cz/

Stránky sympatické mladičké metalistky. Nejvíc se mi líbí, že evidentně hodně čte-jen tak dál :-) Rubrika s knížkami, které přečetla je už opravdu nabitá :-) Nechybí rubriky o její oblíbené hudbě, filmech, vlastní tvorba, názory, deníček...Prostě velmi čtivý sympatický blog.
Co se mi na blogu líbí: přehledné rubriky s rozcestníky, nepřeplácaný design, zájem o knihy, vlastní recenze

my-pathetic-romance.blog.cz/

Blog zajímavé slečny, která si přezdívá Venom. Její stránky jsem objevila teprve nedávno, ale hned mě zaujaly, protože píše vtipně, ironicky a má stejný odpor k růžovým blogískům, prznitelům češtiny a pozérům tak jako já. Její trefné názory na tyto neřesti mě vždycky pobaví. Mj.zde najdete deník, vlastní tvorbu a obsáhlou rubriku o její oblíbené kapele-jakápak to (dle názvu blogu) asi bude? :-) Menší výhradu mám k designu-je fakt povedený, ale je toho na něm až moc a stránka se pomaleji načítá.
Co se mi na blogu líbí: upřímnost, vtip, zajímavé názory

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 14 mixx 23. 01. 2011 - 15:52
RE: Blogy, které mě zaujaly 14 ugisha 24. 01. 2011 - 10:13
RE: Blogy, které mě zaujaly 14 marieke 24. 01. 2011 - 11:08