28.08.08

28. srpen 2008 | 18.24 |

Už druhý den se flákám u přítele :-) Dneska nám zase udělal velkou parádní snídani-čaj, míchaná vejce a rohlíky s pravým máslemAkorát mě teď trochu naštval, že jsem mu musela držet mobil u ucha když mluvil s kámošem, ptž měl zrovna něco rozehraný ve Wowu...jako to už je moc ale :-DDD Teďka odpoledne jsem spala a zdál se mi takový dobrodružný sen ze středověku, myslím, že to použiju jako inpiraci k nějaké povídce (pokud jestli ještě nějakou někdy budu psát, jsem neschopná). Jinak chci napsat nějakou o elfech a dokončit jednu, co mám rozepsanou víc než rok (resp.mám stále napsaný jen dvě stránky) :-(
Včera jsem byla v jednom ethno butiku u nás a odešla jsem z tama se třema tričkama a k tomu jsem dostala jaké dárek tílko :-) Chtěla jsem tu sukni, ale všichni mě odrazovali, že zachvilu zas bude zima (to je fakt, tady v tý zemi je zima furt-na můj vkus). Každopádně už vím, kam si půjdu vybírat na Vánoce...příště chci z tama nějakou kabelku, takovou tu látkovou barevnou, momentálně mám totiž jen černé. Musím se pochlubit-ale je to příšerně nafocený, oblečení jsem teda nikdy předtím nefotila a fotit neumím vůbec, no:

Toto se mi líbí nejvíc, akorát ve skutečnosti je tmavomodré, na tý fotce nějak změnilo barvu.
modre

rukav1

Další se zvonovými rukávy

svmodre

kytisky

A tohle tílko jsem k těm třem dostala zadarmo :-)
tilko

A když už jsem u toho, vyfotila jsem si i korálky, co teď nejčastěji nosím akorát se mi je nechtělo sundávat z krku :-DDD Ty s tím modrým jsem si taky koupila včera v tom obchodě, ty malinké jsou z tulasí, indické posvátné rostlinky, koupila mi je Peťulka na Ratha-yatře : ) a ty větší dřevěné mi dala babička. Ten obrázek za mnou je maxi Bob Marley, heh :-)
koralky

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 28.08.08 123pajula456 28. 08. 2008 - 18:43
RE: 28.08.08 vanity* 29. 08. 2008 - 12:31
RE: 28.08.08 ♥natynek♥ 01. 11. 2008 - 12:01