Jen tak

3. září 2008 | 17.02 |

rukav1) Udělala jsem rozcestník na rubriku Knížky, ptž jich tam bylo už moc a bylo to nepřehledné. Teď jsou rozdělené na českou, zahraniční a povinnou literaturu. Povinnou literaturou myslím tu do mojí školy, takže hlavně anglické a potom americké klasiky.

2) Jak jste si asi všimli, už několik týdnů jsou všechny komentáře moderované, aby se tu kdekdo neukájel a zásadně už nebudu zveřejňovat komenty lidí, co se neumí podepsat ani přezdívkou, ale podepisují se jako "...", ":-)", "ehm" apod. Nevím proč bych měla zveřejňovat komentáře kdejakého zbabělce a anonyma.

3) A teď bacha, velké tajemství! Tenhle článek: marieke.pise.cz/40109-navody-pro-blogy.html je ironie a stále mě překvapuje, že to tolika lidem nedošlo! (viz komenáře). Těm inteligentnějším (i když nemyslím, že by člověk musel být zrovna Einstein, aby ten sarkasmus pochopil) gratuluji, nad těmi druhými se usmívám.

4) Děkuju za stále se zvyšující návštěvnost a vaši přízeň :-* Díky vám jsem momentálně na 22.místě z 50 nejčtenějších blogů na pise :-)

5) A tohle sice nepatří k tématu, ale zítra od 7 ráno na mě myslete, budu si zapisovat rozvrh tak ať se mi to podaří nějak rozumně (bude tam nával, tak se děsím :-/ ).

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře