12.09.08

12. září 2008 | 12.33 |

slzyNemám chuť ani sílu psát. Fakt ne :-( A je mi strašně zle. Myslela jsem, že je to jen normální nachlazení, které za pár dní přejde, ale je mi čím dál hůř+břicho, motáky atd. Vůbec nemůžu spát, ptž furt kašlu, no prostě děs, takový fajný konec léta, to se může stát jen mně :-/ Ve středu jsme jeli s přítelem asi letos naposledy na chatu, byli jsme tam jen na jednu noc, do včerejška. Chci tam strávit důchod (pokud se ho dožiju, páč to vypadá, že naši milí politici nám ho nakonec ani nedopřejou)...budu sedět před chatou, koukat na lesy, kopce a rybníky kolem, na klíně kočku, u nohy psa a k tomu kouřit dýmku :-D Na hlavní chatě (v hospodě) jsem si tam s jednou kočičkou hrálaAle pak mě začala sekat drápkama a tahat zubama za kůži na ruce tak vypadám jak ímo :-D
Jinak, už jsem tu psala co jsem si naposled všechno napůjčovala v knihovně? Byla jsem úplně nadšená, že jsem sehnala tolik dobrých knížek naráz:
Sergej Lukjaněnko: Noční hlídka (tu už jsem přečetla)
Márquez: Na paměť mým smutným courám (přečteno, moc hezké)
Petra Hůlová: Paměť mojí babičce (přečteno, viz minulý článek)
Ian McEwan: Betonová zahrada (zrovna čtu, vypadá to, že to bude drsné celkem)
Evan Hunter (anebo taky Ed McBain :-): Džungle před tabulí (tu jsem chtěla už dlouho, těším se)
Elfriede Jelinek: Pianistka (viděla jsem film a dostal mě tak jsem moc zvědavá na knížku)
Daniel Keyes: Růže pro Algernon
a další detektivku od již zmiňované Mo Hayder
Btw knihomolům doporučuju server
www.knihi.cz/ před pár dny jsem se tam regla (ano, kde já ještě nejsem, že :-D), můžete si do profilu přidávat knihy, co vás zaujaly, vyhledávat různé knihy, číst si komentáře od ostatních a sami komentovat atd. je to fajn, hned jsem objevila spoustu knížek, co si chci sehnat :-)
Mno, když už jsem u té kultury-stáhla jsem si dvojCD Síň slávy od Vladimíra Mišíka & ETC a Mohla bych to poslouchat kolem dokola. A konečně jsem sehnala písničku od Colorfactory It´s Always You, hodím ji do dalšího článku, pokud ji ještě neznáte tak se vám určo bude líbit, je strašně pohodová :-)
No nic, jdu si asi ještě lehnout zase :-(

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 12.09.08 toruviel 13. 09. 2008 - 10:18
RE: 12.09.08 jerry* 13. 09. 2008 - 11:57
RE: 12.09.08 vanity* 13. 09. 2008 - 13:11