Blogy, které mě zaujaly 1

13. září 2008 | 19.29 |

Flowers_by_Dean_SiteJelikož často brouzdám po různých blozích a kupodivu je ještě stále plno blogů, kde se nepíše jen o emu, scene girls a TH a jejich autoři nemají potřebu házet na svůj blog jen hromady neosobních zkopírovaných článků, rozhodla jsem se, že se o ty, co mě zaujaly a ráda na ně chodím, podělím. A začnu svými oblíbenými, tedy těmi, které mám v odkazech, tady jsou první tři.

be-alone.blog.cz/

Na tento blog jsem narazila kdysi čirou náhodou, asi jsem zrovna něco hledala (ale už ani nevím co :-) Hned mě zaujalo, že jeho autorka je ze stejnýho města jak já, tak jsem tam začala chodit častěji a nakonec si ji opravdu oblíbila. Helloweenek píše o tom, co prožila, dává na blog písničky, má zde poradnu atd. Prostě moc hezký osobitý blog, víc takových lidí, kteří se dělí o své myšlenky a nemají potřebu jen kopírovat to, co je na stu dalších blozích.
Co se mi na blogu líbí: design, zejména originálně řešený sloupek s rubrikami, vyspělý a chytlavý styl psaní, hezké obrázky

blackbeautiful.pise.cz/

Další u tzv. "osobních" blogů :-) BB je moc sympatická a hodná slečna, kterou prostě ráda čtu. Jinak stejně jako výše-je fajn, že píše o vlastních pocitech, zážitcích atd.
Co se mi na blogu líbí: design, syl psaní, zajímavé odkazy na další stránky (Sanctuary, Stop násilí na ženách apod, Otevři oči apod.)

darkhopee.blog.cz/

Jeden z nejzajímavějších blogů, co znám, už dlouho sem chodím jako tichý pozorovatel :-) Náhodou jsem ho kdysi objevila v oblíbených odkazech u Skulikulky. Autorka se zajímá o věci, které zajímají i mě (gothic, magie, wiccanství, různé "psycho" věci :-))) atd. Navíc dává na blog i vlastní tvorbu-povídky, básničky, obrázky, nechybí ani recenze na knížky, filmy a hudbu. Velké plus za nepozérskou rubriku gothic, už je jen málo blogů, kde se dočtete o této subkultuře něco zajímavého a pravdivého a nenarazíte jen na krvavé fotešky, satanismus a na to, že každý správný goth se musí oblíkat do černého a řezat se :-/ :-D
Co se mi na blogu líbí: přehlednost, spousta zajímavostí, zájem o kulturu, vlastní tvorba

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 1 blackbeautiful 14. 09. 2008 - 18:16
RE: Blogy, které mě zaujaly 1 death mannequin 14. 09. 2008 - 19:15
RE: Blogy, které mě zaujaly 1 marieke 14. 09. 2008 - 22:38
RE: Blogy, které mě zaujaly 1 blackbeautiful 15. 09. 2008 - 19:52