Jak zadupat dobrý nápad

18. březen 2010 | 20.15 |

Lúmennka (lumenn.blog.cz/) nedávno napsala článek jak ji zklamalo Téma týdne, novinku se kterou přišel server blog.cz. Nápad je to dobrý a prostý-každý týden blog navrhne téma o kterém se mohou bloggeři po své chuti rozepsat. Jenže...nanynky se svými blogííísky o ničem to opět zadupaly.  Pro některé je dokonce takový problém napsat článek (na co ty blogy teda mají?) a ještě k tomu z vlastní hlavy (to už bychom chtěli moc), že třeba k tématu peníze se vyjádřily jednoduše a stručně-nacpaly tam obrázky mincí a bankovek. No comment. Některé se sice zmohly na pár slov, ale posuďte sami...Pochopitelně vybírám jen ty úryvky, které mě rozsekaly nejvíc-samozřejmě, že na blog.cz je i tak mnoho lidí, co píšou smysluplně!

"Ekologie. Co to vlastně znamená? Je to něco ve smyslu zdravého životního stylu. Je to např. třídění odpadu, BIO potraviny atd. Existuje i BIO oblečení. První zmínka o BIO oblečení byla v minulém roce 2009.BIO oblečení je oblečení které je prostě ''ve smyslu zdravého stylu života,, Je to např.oblečení z ovčí vlny které se pak obarvý a vypadá jako normální NE BIO oblečení." (Článek-článek?-na téma ekologie)

Tady si někdo spletl "napsat názor na dané téma" s "zkopírovat z Wiki: varenijezabava.blog.cz/1003/ekologie

"Karel Gott je spěvák který je hodné slavný a naspíval písničky které jste ani nečekali například:Včelka Mája.Ta písnička pro děti byla docela oblíbená ale pak už to byla nuda nekteré to bavý ja si to nekdy poslechnu. A mylím že je velká česká hvězda každý ho zná ale nejslavnější není nevím kdo je zlatá korunka česka ale on to může být fakt." (téma Karel Gott, hm, fakt, jsem nečekala, že naSpíval Včelku Máju).

"Karel Gott je prostě úplně normální člověk akorát že je slavný, protože zpívá. Vyhrává každý rok slavíky. A to hodně dlouho, to už každý ví kdo ho dostane. Karel Gott zpívá česky a hodně dlouho. Prostě je to zpěvák a nic víc." (:-D).

"karel gott toto je známy zpěvák.Zaspíval hodně písní třeba:kdepak ty ptáčku hnízdo máš?nebo:Být stále mlád.je to skušený pán zpěvu.Zaspíval už tolik písní,že se to ani nedá spočítat.Zaspíval moc hezké písně." (Taky výživné).

"Peníze jsou všude kolem nás peníze jsou proto aby jsme kupovaly jídlo a měla na oblečení,všechno stojí peníze. Typy peněz: kov-koruny, desetníky, papíry-stovky, tisícovky. Peníze byly od středověku a dříve se kusy kameny a to se používalo dříve a navíc kdy nebily peníze tak se to jen vijmenovalo...ŽIVOT BEZ PENĚZ SE NEDÁ ŽÍT..." (téma peníze...umřela jsem).

"Co jsou vůbec prachy? Jenom kus papíru, na kterém záleží náž život, bez nich prostě v týhle době nepřežijem!! :D:D Mno seru na psaní.

.. tady jsou nějaký obrázky:o).." (na co ty blogy mají, když je psaní tak vyčerpává? I když není divu, s takovou intelektuální úrovni bych se taky zmohla sotva na obrázky).

"peníze:v jednom dne se vyrobí minimalně asi trak 100000000 00000 penes a lidé vydělají 50 000000 minimalne a co utratí všechno když si lidé vypočítají třeba...........................jídlo teda nakup,byt,plin,voda,nějaké učty,splatky,třeba i škola,elektřika a ostatní je toho mnohem vice..............................no prostě tento članek bude podle natpisu o penezích budu tadyk psát vynanční krizi a podobně dobře si čtěte možná se i něco přiučíte Smích" (spíš by se měl někdo přiučit pravopis...)."Tak,,myslím si že večiná z vás vyděla v novinách jak mlikaří vylívali mléko do polích a kravi zabíjeli protože protestovali že by chtěli aby mléko stalo víc co jsi o tom myslíte já upřímně tohle!!! Místo toho aby vylívali mléko do polí ti co tetka venku hladoví by za něj dali vše a děti v deckých domovech které byli ješte přet pár roky měsíci dnami na ulici coby zato dali teprve oni??vše jsou hladi a nějakí protestanti vylévají mléko do polích pak se diví že je vynanční kryze hrozne a jak tomu předejít!? normalně měli bys me šetřit ale kdys nějací protestatni budou vylévat mléko do polích tak mžeme jít s peněži uplně do haje upřímne si to řekneme kdybi někdo furt tak neprotestoval tak bys me mohli ušetřit celá naše zem doufám že by si to taky myslíte???jestli jo tak naapište do komentařů vzkaz co jsi o tom myslíte rada jsi to přečtu Mrkajícíjjjjjj........................................" (Článek má ještě pokračování, ale v tom jsem se už úplně ztratila, ale protestanti v době vynanční kryze mě rozsekali úplně nejvíc!).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jak zadupat dobrý nápad editt 19. 03. 2010 - 11:39
RE: Jak zadupat dobrý nápad ugisha 19. 03. 2010 - 14:01
RE: Jak zadupat dobrý nápad colorka 19. 03. 2010 - 19:27
RE: Jak zadupat dobrý nápad emanuel 23. 03. 2010 - 16:50
RE: Jak zadupat dobrý nápad blackbeautiful 25. 03. 2010 - 15:04