Miláček VII.část

1. říjen 2008 | 20.13 |

Radim měl před svým posledním motokrosovým závodem sezóny. Letos se mu fakt dařilo. Police nad naší postelí se plnila novými věnci a medailemi.

"Nechceš jet na ten závod s náma?" zeptal se mě před spaním.

"Tentokrát ne," odmítla jsem. "Není mi dobře." Byla jsem teď ve třetím měsíci a už jsem to cítila. Brát jsme se měli za měsíc, dokud se ještě vlezu do svatebních šatů.

"Tak dobře, šetři se." Na chvíli jsem si k němu lehla zády a on mi je lehce masíroval, potom rukama zajel k mým prsům a bříšku. Chvilku jsem vedla jeho ruce po svým těle, tam, kde mi to bylo příjemné a pak se k němu přitulila. Naklonil se nade mnou: "Budu opatrnej," řekl jemně jako teď vždy před milováním. Měl strach, že by mně a miminku divokým sexem ublížil. Mně se to takhle stále víc líbilo. Když jsme se milovali pomalu a něžně, vnímali jsme mnohem víc jeden druhýho. Hodně se se mnou mazlil a objevil spoustu dalších míst při jejichž líbání a dotýkání jsem šílela.

Úplně nazí (nikdy jsme neusínali oblečení, nemělo by to cenu) a příjemně unavení jsme se k sobě pevně přitiskli. Tyhle chvíle po milování zbožňuju. Radim neměl ve zvyku dát mi poslední pusu a okamžitě tvrdě usnout jako spousta jiných kluků. Vždycky se se mnou ještě dlouho mazlil dokud se naše rozbouřená těla neuklidnila. Topila jsem se v jeho usměvavých vřelých očích.

"Máš tak krásný oči," řekla jsem tiše. "Takové...usměvavé, opravdu."

"To je asi proto, že se můžu dívat na tebe," odpověděl a políbil mě na čelo.

"Jsi unavenej? Chtěla bych si ještě povídat."

"To klidně můžeme." Až do brzkého rána jsme kecali, mazlili se a milovali. Mluvili jsme hlavně o našem malém. Radim s ním měl velké plány ať už to bude kluk nebo holka. A taky se moc těšil na svatbu.

"Dostaneš ode mě hromadu květin. A pak tě konečně přenesu přes práh jako svou právoplatnou nevěstu," šeptal mi.

"A hned za dveřmi mě oklátíš jako tu první noc," zasmála jsem se.

"No dovol? Budu se k tobě chovat jako k porcelánové panence."

Bavili jsme se sice o svatbě, ale pořád ne konkrétně. Třeba jsem stále neměla ani ponětí o nějaké jeho rodině. Nikdy nemluvil o svých rodičích. Já taky moc ne, ale aspoň věděl, že je mám. Já jim dokonce volala, že se budu vdávat a oni se akorát smáli. Zřejmě se domnívali, že si dělám legraci. A tak jsem je ani nepozvala. Vypadalo to, že na svatbě budou jen naši kámoši, ale žádná rodina ani z jeho ani z mojí strany. Zrovna jsem se rozhodovala, že se na to zeptám, ale Radim v tu chvíli prohlásil, že si chce ještě zdřímnout, aby ten závod vyhrál. Venku se už rozednívalo.

"Ovšem, že vyhraješ," řekla jsem. Zlíbal mě za to a opřeli jsme se o sebe čely. Mohla jsem tak zkoumat každej rys jeho obličeje a to já strašně ráda.

Dopoledne Radim odjížděl. Mezi dveřmi mě objal a hluboce políbil. "Neblbni, nebo tě tam ani nepustím," zavrněla jsem blaženě.

Dost neradi jsme se od sebe odtrhli. "Drž mi palce."

"Ty to zvládneš."

"Já vím," odvětil sebevědomě. "Pa."

Volal hned odpoledne. "Jsem první a Honza ve své kategorii taky!" oznámil mi nadšeně.

"To je super," zaradovala jsem se.

"Vrátím se asi za dvě hodiny. Jedeme ještě slavit s klukama."

"Fajn."

"Miluju tě, princezno."

"Taky tě miluju."

Teprve za čtyři hodiny se ozval zvonek. Nedělala jsem si starosti, oslava se asi trochu protáhla. Jenom doufám, že se ten rošťák tak neztřískal, že ani nemůže odemknout, když zvoní. Jenže za dveřma stál Honza. "Zdarec, jdeš k nám?" povídám. "Kde je Radim – určitě ještě dole v garáži s tím svým miláčkem," vychrlila jsem na něj zvesela, ale pak si všimla jak se tváří.

"Honzo?"

"Můžu dál?"

Překvapeně jsem kývla. Zavřel za sebou dveře a objal mě. Nervózně jsem se zasmála. "Co blbneš? Kde je Radim?" Neřekl nic, ale dotáhl mě do ložnice a posadil na postel. Sám si sedl vedle a znovu mě objal. "Musíš teď bejt silná, Světlo," zamumlal s hlavou na mým rameni. Vztekle jsem se vymanila.

"Seš snad ožralej? Co se stalo?!"

"Radim měl nehodu."

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Miláček VII.část art* 04. 10. 2008 - 13:38
RE: Miláček VII.část marieke 04. 10. 2008 - 20:43