Blogy, které mě zaujaly 2

2. říjen 2008 | 21.38 |

flowers_by_Val_zPokračuju se svými oblíbenými blogy (ale postupně určitě představím i další, které mi přijdou zajímavé a nejen ty v odkazech :-)

endorfin.blbne.cz/

Blog moc príma slečny. Potkáváme se i jinde, ale na její stránky vždycky ráda chodím. Závidím jí potkánka :-D a to jak dokáže své denní radosti i strasti okořenit humorem a píše opravdu čtivě. Na blogu má i zajímavou rubriku o svém letním jazykovém pobytu na Maltě (taky závist :-P). Doufám, že se příští týden konečně setkáme osobně :-)
Co se mi na blogu líbí: obrázek v záhlaví (i předchozí byl super), lehkost a vtip psaní, člověk hned pozná, že tento blog patří moc sympatickému človíčkovi.

chantelle.pise.cz/

Chantelle je opravdu zajímavá slečna a je vážně škoda, že už skoro nepíše! :-( Na jejím blogu oceňuju zejména rubriky o filmech, knihách a hudbě, má dobrý a náročnější vkus a jde vidět, že se nad tím, co viděla (přečetla, poslechla) zamýšlí a nemusí na stránky dávat jen zkopírované popisy. Nechybí ani zajímavé osobní články a názory.
Co se mi na blogu líbí: obrázek v záhlaví, kulturní rubriky, zajímavý a přemýšlivý styl psaní.

mati.pise.cz/

Blog slečny, kterou doufám můžu nazývat svou super kamarádkou a to už i v reálu. Nepíše sice extra často, ale na jejím blogu najdete různé rubriky od hudby přes němčinu po kosmetiku, prostě taková zajímavá všehochuť. Nesmím ani opomenout její druhý blog zaměřený na korálky, náušničky atd., které sama vyrábí: josie.blbne.cz/ (Doufám, že jí tam teď bude objednávat hodně lidí a já dostanu nějakou provizi :-DDD, vtip).
Co se mi na blogu líbí: obrázek v záhlaví, sympatický styl psaní, různé zajímavosti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 2 endorfin®blbne.cz 03. 10. 2008 - 12:01
RE: Blogy, které mě zaujaly 2 mati 03. 10. 2008 - 23:19
RE: Blogy, které mě zaujaly 2 chantelle 06. 10. 2008 - 20:56