27.10.08

27. říjen 2008 | 15.37 |

kolejeeMám po dlouhé době docela fajn náladu, což stojí za zaznamenání :-D Chtěla jsem napsat už včera večer, ale sotva jsem začala, napsal mi přítel ať jdu do I. No, přišli jsme domů ve 2 ráno a do školy jsem nejela. Na 2 předměty to stejně nemělo cenu a nechápu, proč nám nedali rektorské nebo děkanské volno, vsadím se, že se na to beztak většina lidí vykašlala (hlavně my dojíždějící) a udělala si delší víkend.
V sobotu jsme byli v Opicích na Criminal Colection a Dovolená narkotika, ach. Parádní akce, pogovala jsem až do mrtva. Teď pořád dokola sjíždím zbrusu novej track od CC, je to úplně brutálně našlapaný, kluci mají ohromnej potenciál!
No, ale proč jsem tak potěšená dneska? Za prvý, začala jsem překládat strašně zajímavý články z
dandavats.com a za druhý, dostala jsem nabídku psát recenze a reporty na tenhle e-zin www.galaxie.name/ za což děkuji Pavlovi, jehož velmi zajímavý blog je zde popluh.pise.cz/ Prostě možná konečně začnu dělat něco užitečného a především naplňujícího :-D
Btw, uvědomila jsem si, že od Trnkobraní jsem nebyla na žádným koncertě až teď v těch Opičkách, ale blýská se na lepší časy :-D Ve čtvrtek FiXa a Wohnouti v Ostravě, sice mám na druhý den od půl 8 školu, ale musím jít i kdyby co bylo když už si Mistr koupil lístek :-D na začátku listopadu Narkotika a Vysoké napětí u nás, ach, na konci listopadu opět Fixa a Wohnouti tentokrát v Rožnově, snad tedy přítel bude moct a v prosinci Criminal Colection v Ově, prostě :-* (Btw, nějak mi do těch všech plánů nezapadá učení a to za tejden píšem první test. A o zkouškovém to zase bude srandy kopec, ale kdo by si tím teď kazil náladu, tralala :-D).

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře