02.11.08

2. listopad 2008 | 21.57 |

vlcimakyVítr je odnáší do vlčích máků, tam někde stejně skončím i já, kašlu ti na to a taky to chápu, musím se vzpamatovat. Vítr je odnáší do vlčích máků, tam někde stejně skončím i já a nemá cenu brečet když samurajský meče visí nad náma.

Poslouchám Fixu a nic nedělám...ach. Sice jsem si o víkendu procvičovala morfo syntax a zítra se ho ještě budu šrotit (v úterý píšeme písemku :-/// ), překládala strašně nudné a rozvleklé básně do literatury a teď se ještě chystám na španělštinu, ale mám pocit, že jsem neudělala nic, no. A nejvíc mě štvou ty úkoly, co nám furt dává Stellinka, ona je sice strašně hodná, ale teď máme psát jakýsi novinářský článek, kua, jsem snad na žurnalistice?! :-/ Fakt, každej týden nějaký články, pruda.
Mám ještě pořád plnou hlavou toho koncertu. Miluju MárdihoSice jsem nebyla přímo pod pódiem jako na Trnkobraní, ale párkrát jsem zahlédla jeho hlavu :-D Ale ne, bylo to super. Na to, že mě docela bolelo v krku a uzliny a nemohla jsem skoro pohnout hlavou tak jsem proskákala půlku koncertu. Tentokrát jsem byla výběrem skladeb nadšená (taky jsem si pro jistotu pořádně naposlouchala Fenomén :-D), hráli např. Žeň koně, Trampolínu, Krasojízdu, Lunapark, Sophii Lorenovou (to mě příjemně překvapilo), Emigranta, Stereoid, Domácího motokrosaře (asi moje nej), Antidepresivní rybičku, Komika Lobotomika, Mažoretku, Samurajský meče (aneb jak říkal včera kamarád-čínské kulomety...no, skoro se trefil :-DDD to mě taky příjemně překvapilo), na závěr samozřejmě 1982...no prostě HYPER MEGAJen škoda, že nehráli Papírovou hyenu, tu bych si ráda poslechla live...o prázdninách na chatě jsem přítele furt nutila ať ji hraje na kytaru :-D Jo a Wohnouti byli taky fajn, hráli samý hitovky, to by se líbilo příteli, 29.11. opět hraje ta samá sestava (VF a Wohnout) tentokrát v Rožnově a on má volno tak nám to snad vyjde!
Jinak v krku už mě nebolí, ale mám otřesnej kašel. Jsem z těch záchvatů úplně vyčerpaná a hlavně nevyspalá, ptž se v noci každou chvíli budím a kašlu. Bohužel teď až do Vánoc prostě nesmím být nemocná...a tak už to skoro měsíc vesele přecházím, ach jo. A přítel mi dneska odjel do Těšína :-( Sice je to kousek od Ovy, ale asi nepůjde se setkat, otvírá tam prodejnu tak se uvidíme až v pátek. A v sobotu jdeme na Narkotika a Vysoké napětí, juhů!
Btw, našla jsem zajímavou stránku:
www.potala.cz/ No, teda našla...Naše přednášející na Indii ji měla napsanou na tričku :-) Je tam uvedená v sekci Kdo jsme jako místopředsedkyně, Zuzana Ondomišiová. V nějaký takový organizaci bych chtěla dělat, myslím, že je to hodně zajímavé a hlavně člověk pomůže. Tuhle měla jedna slečna referát o Matce Tereze tak mě zas hned nadchlo přidat se k tomu jejich řádu a pomáhat lidem třeba v Indii (pro jistotu jsem se ptala-nemusím být jeptiška a katolička abych se mohla přidat :-D). Prostě až budu velká tak chci cestovat a dělat něco smysluplného a naplňujícího (blábláblá, beztak skončím v Jednotě nebo u pásu, tak nevím, co furt řeším).

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 02.11.08 sophie®sdeluje.cz 02. 11. 2008 - 22:13
RE: 02.11.08 skuli 03. 11. 2008 - 16:18