09.11.08

9. listopad 2008 | 21.43 |

Wie_ein_Kuss_beginnt_der_MorgeNemám o čem psát, nic se neděje (jako vždy). Spím nebo jsem na netu, that´s all my life. Dneska jsem teda byla po dlouhé době za EmilkouJe úplně střelená :-D Chtělo by to nějaké nové fotky. Teďka budu celý týden v O., poprvé. Ale moc mi to nevadí, budu mít víc času na učení (dobrej vtip), možná si pustím Soukromé pasti když to všichni tak opěvují (viděla jsem jen první díl), v úterý jdu na přednášku o reinkarnaci a ve středu mám sraz s Leničkou, asi na Stodolní zas :-P V pátek jsem byla v knihovně a sehnala jsem:
G.B.Shaw: Pygmalion
Bram Stoker: Dracula (ale v originále takže to po deseti stranách vzdám :-/)
Dan Brown: Šifra mistra Leonarda
Daphne du Maurier: Rebeka
Joyce Carol Oates: Americké chutě
a dětské vydání Mahábharáty :-D
Jo, tento týden jsem potkala na ulici kluka-oddaného. Tak jsem šla normálně za ním, jestli nemá chvilku :-D Fajn jsme si pokecali, říkal, že v poslední době žije hlavně v Indii (ach) a znal i Vsetín, prý tam kdysi rozdával prasádam. (Zajímalo by mě, jestli o někdo ocenil. Pochybuju. Přitom prasádam je úžasnej, kdybych uměla vařit tak bych šla do ulic hned...nebo aspoň kuličky ze sušenýho mlíka-a lidi by se zas dívali jako kdybych jim dávala jed, tak jak když jsem rozdávala v Brně...smutný). A hlavně měl Nauku o seberealizaci (viz
marieke.pise.cz/47475-prabhupada-nauka-o-seberealizaci.html), kterou jsem dlouho marně sháněla, abych ji měla doma, jenže se už nevydává. Prostě zázrak :-D Hari Nitáj Gour Prémanandé! Jay! :-D Mno, ale to vás asi (asi určitě) nezajímá, no jo, my fanatici :-DDD Když já mám radost-dneska jsem přeložila další článek z dandavatsu, v týdnu ho sem asi dám a celkově se snažím dělat něco užitečnýho...psala jsem i na potalu (to hnutí podporující Tibet), jestli by neměli zájem o překládání, měli tam že shánějí dobrovolníky na různé věci a jaksi "fyzicky" jim pomoct nemůžu když je to až v Praze :-( Ještě se neozvali, ale prostě jsem ráda, že jsem tam vůbec třeba napsala a zkusila to, mno :-) No nic, jdu hrát Pet Society (Facebookáři vědí :-D).

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře