Blogy, které mě zaujaly 3

10. listopad 2008 | 22.41 |

Další "přehlídka" mých oblíbených blogů:

pajdalajda.blog.cz/

Blog této šikovné slečny jsem objevila náhodou, tuším, že u Contritus, která se zmiňovala o její bleskovce...btw, byla to taková vědomostní bleskovka a ačkoli na tuto zábavu jinak hledím přezíravě, tahle mi přišla zajímavá a tak jsem se zúčastnila :-) Zároveň jsem od Páji dostala i první diplomek :-D Její blog je mixem různých zajímavých věcí-poezie, zvířátka, zábava, film, životopisy známých lidí, články na přání...Velké plus i za tvorbu vlastních, hezkých povídek.
Co se mi na blogu líbí: design, pěkný výběr poezie (naposledy např. prokletí básníci), vlastní tvorba, zajímavosti.

batoh.blog.cz/

Skulikulka, jedna z největších fanynek Fixy a Narkotiky :-D Její blog žeru, vždycky se pobavím...miluju ty její vtipné poznámky a bláznivé nápady :-D Rozhodně jsem se při čtení jejích článků ještě nikdy nenudila. A navíc se známe osobně ;-) snad se zase někdy potkáme na nějakém koncíku :-)
Co se mi na blogu líbí: design (jj, Márdi samozřejměale líbily se mi i ostatní-Ban je fakt šikovná :-), vtip, fotky vlastní výroby, velmi zábavné reporty z koncertů a tak všechno vlastně :-D

terez-living-in-america.blogspot.com/

Můj novější oblíbený blog, i když s Terez se známe už dýl, z fóra :-) Momentálně žije v USA jako exchange studentka a je velmi zajímavé sledovat její zážitky zde a pro mě i inspirativní, když studuju angličtinu (ne, že bych ale někdy někam vytáhla paty :-/, pokud nepočítám dvě dovolené u moře v dětství). Opravdu jí závidím (samozřejmě v dobrém), ptž tohle je ohromná zkušenost do života.
Co se mi na blogu líbí: zajímavé čtivé články, že se dělí o dojmy z cizího prostředí.

vanity.blog.cz/

Vanitin blog je jeden z mých nejoblíbenějších, snad to ví :-) Jen škoda, že nepíše moc často, ptž vždycky má co *nabídnout* (nebo jak to říct). Líbí se mi, že její blog je taky zaměřen na různé věci od filmů a knížek po vlastní povídky. (Btw, fakt dobré, jedny z nejlepších co jsem kdy na netu četla!). Píše i vlastní recenze na filmy a knížky, což je velké plus, mnohem lepší než to odněkud zkopírovat :-) A nesmím ani zapomenout na hezký výběr obrázků, hlavně gothic a fantasyNavíc jsem mezi jejími oblíbenými blogy našla mnohé, co mě taky dost zaujaly.
Co se mi na blogu líbí:design, vlastní povídky a recenze, vyspělý styl psaní, různé zajímavosti.

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 3 contritus 11. 11. 2008 - 01:04
RE: Blogy, které mě zaujaly 3 skuli 11. 11. 2008 - 11:34