23.11.08

23. listopad 2008 | 18.41 |

smiletabuleTak se trapně přidám většině dalších bloggerů a okomentuju letošní první várku sněhu. Mám ráda když hezky sněží a všude je napadaný ještě úplně čertstvý zářivě bílý sníh, ale nesnáším plískanice, břečku a mráz. Bohužel už je to tady :-/ To pitomý počasí mně děsně vysává energii. Když je celej den tma tak nejsem schopná ničeho jiného než celej den spát. Závidím zvířatům, co mohou prožít toto roční období zimním spánkem. Den by potřeboval víc hodin. Snažím se dělat něco užitečného, ale pořád mám pocit, že jsem neudělala nic-nestíhám!!!
A taky se nám zase blíží Vánoce, svátky klidu, míru, pohody, lítání po hypermarketech a masového vybíjení kaprů :-/ Taky nemám radost, nikdy nevím, co komu kupovat, fakt ne. Už jste někomu něco koupili? Budu ráda, když se podělíte ať mám třeba trošku inspirace :-D A jaké dárky byste chtěli vy? Já si samozřejmě přeju lásku, zdraví a mír pro všechny, ale mám i materiální přání. Např.notebook. Nejen, že ten můj je velká cihla, ale vždy když ho na kolejích zapnu tak asi 3x zamrzne (záleží jak dlouho je puštěný) a modlím se, aby neodešel úplně. To bych tam nepřežila. Ale noťas se mi nesplní. Co dál? Tak třeba takové ty "omalovánky" s mandalama :-D Nějakou další duchovní literaturu :-P Sárí-to se mi taky nesplní, s tím by mě všichni poslali do pr... Vegetariánské glády-strašně drahé. Letos mám asi samá nesplnitelná přání :-D Takže to vidím na trička a ponožky.
Už jsem psala, že překládám jeden strašně zajímavý (tedy pro mě zajímavý :-D) a hodně odborný článek? Jmenuje se to Zpěv Vznešeného jako cesta k následovnictví: Bhagavad-Gíta a křesťanská hlediska (fakt jsem se nezbláznila :-) Je to výzkumná esej. A jde mi to celkem od ruky, mám ze sebe radost. Nejvíc mě těší když jsem za to pochválena. Prý jsem pilná překladatelka, šikovná a že mé překlady jsou OK. To fakt potěší, když teď člověk slyší jen samá negativa-asi to ZASE zní sebelítostivě, ale myslím, že nikoho by nebavilo každej den poslouchat jak je tlustej, trapnej, nic nedělá, nic neumí atd. Nemám bohužel hroší kůži.
V sobotu chci jet zase na FiXu. To bych je letos viděla už potřetí. Ach. Takové zadostiučinění poté, co mi nikdy nevycházelo je vidět!
A jinak mám radost, že je teď přítel taky v Ově a zítra asi zas půjdem na Stodolu-a poprvé snad i s mou spolubydlící, kterou mám moc ráda a která mi za měsíc odjíždí :-( Ale o tom zas někdy příště...

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: 23.11.08 blackbeautiful 23. 11. 2008 - 22:03
RE: 23.11.08 toruviel 24. 11. 2008 - 11:21