Stříbrná magie Měsíce-úvod

9. prosinec 2008 | 21.19 |

třpytky

Stříbrná nebo též měsíční magie je přímo závislá na vlivu planety Měsíc, z nějž také vychází. Je velmi nebezpečná, při nesprávném používání se může obrátit proti tomu, kdo ji použil. Zčásti totiž vychází z černé magie a zčásti z obecného okultismu. Je náročná fyzicky i psychicky. Mezi praktiky, které její pomocí člověk může provést patří např.psychický vampirismus (odsávání životní a kosmické energie lidí v okolí), zmizení lidí a různé rituály, např. rituál velkého pentagramu, bhut, vampire voodoo (speciální odnož haitského náboženství), tzv. štít molocha, který slouží jako obrana atd.

Vlivu Měsíce podléhá dění na Zemi víc, než jsou lidé ochotni si připustit. Od Země je vzdálen 384 000 km. Na rozdíl od Slunce není jeho záření zhoubné a smrtnonosné, neubližuje, ale léčí. Jeho paprsky v sobě nenesou negativní energii, škodlivou pro fyzické tělo. Všechny 4 fáze Měsíce ovlivňují život na Zemi a z nich každá je něčím charakteristická:

Nov – fáze energie:

Je to čas, kdy je vaše tělo plné energie. Tělo i psychika jsou v dokonalé rovnováze. Dokonalá harmonie vhodná pro jakýkoliv nový osobní či společenský cíl. Též vhodná doba pro většinu magických operací. Astrální tělo se snadno odpoutává. Energie Měsíce je zcela na vaší straně a drží nad vámi ochrannou ruku.

Růst – fáze psychiky:

Období ochrany duše i těla. Dorůstající Měsíc vám pomůže nashromáždit energii a sílu, kterou jste v předešlé fázi vyčerpali. Je to příznivý čas pro navazování a prohlubování vztahů k blízkým i přátelům, snadnější urovnání sporů, povahy jsou smířlivější. Vaše tělo lépe přijímá léky, ale i jedy působí v tomto období silněji.

Úplněk-fáze erotiky:

Měsíční síla v celé své dokonalosti a nádheře proudí naplno celým vaším tělem. Srdce bije rychleji, krev je ve varu, jste přecitlivělí a přibývá chuti na sex. Proto bývá při úplňku počato nejvíce dětí, ale také nejvíce vražd a sebevražd, člověk podléhá nejvíce své bezcitnosti a páchá nejvíce násilí. Krev je řídká a rány více krvácejí.

Ústup-fáze nového počátku

Srpek Měsíce má tvar písmene C (couvání). Vaše tělo i duše mají teď dostatečné rezervy pro velmi namáhavé výkony. Můžete prakticky cokoliv. Je to ideální doba pro začátek něčeho nového. Vyzařujete pozitivní energii. Rány a jizvy se dobře hojí.

Zdroj
Petr Štěpán: Kniha Nosferatu-vampírská bible, E.M.S. 1998

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Stříbrná magie Měsíce-úvod blackbeautiful 09. 12. 2008 - 21:55