Aktualitky za tento měsíc 25

2. říjen 2010 | 23.47 |

Co poslouchám: Teprve teď jsem se konečně dostala ke Klenotu od FiXy Embarassed a nevím, proč tolik lidí toto, zatím poslední album zkritizovalo. Mně se líbí a myslím,87570001 že Márdi a spol.nikdy nezklamou. Nejvíc se mi líbila Okresní knihovna, má takovou "neuro" atmosféru a pak ještě Velká láska, Suprkino, Sirény a Holka s lebkou...no, vlastně v podstatě všechno, každopádně to musím ještě naposlouchat jako jejich ostatní alba.

Co čtu: Dočítám Oči soumraku, další kvalitní horor od Deana Koontze, příští týden o této knížce napíšu víc. 

Co sleduju: Naposledy jsme se s přítelem dívali na Finding Neverland a těším se na Persepolis, ale k tomu se musí nějak posunout titulky :-( 

Na co se těším: Až bude 28.další státní svátek a já pojedu ze školy domů už ve středu-tedy další prodloužený víkend s přítelem :-) 

Na co se netěším: Na mrazy (už i teď mi to večer přijde na rukavice) a až skončí i ty úplně poslední teplé dny :-(

Co mě štve: Jak jsem nechutná. Je mi strašně blbě, v žaludku mám asi balvan a bolí to, ale stejně žeru...pořád myslím na žrádlo. Fakt jak praštěná. A taky, že zítra pojedu do školy poprvé tento školní rok už v neděli, protože hned v pondělí ráno máme tu nejpřísnější učitelku :-/ Nechce se mi totálně, tzn.4 a ne 3 noci na kolejích, vrr. Ale jednou za měsíc budu jezdit až v pondělí ráno...nebo jak to budu stíhat prostě. Nemusím tam být dýl než je nutné, že.
A mrzí mě, že se mnou dnes nikdo nechtěl jít na Belly Bolly Party (přehlídka indických tanců, loni to bylo moc pěkné).

Co mě těší: Přítel a to, že možná pojedeme v listopadu do té Prahy a v prosinci do Vídně.

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za září 4534 lidí, tzn.že po dlouhé době tu bylo letos víc lidí než loni tou samou dobou jinak je návštěvnost tento rok nižší, ale od července se to začalo zvyšovat. A momentálně 14.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz ShockedShockedShocked Když jsem se dívala naposledy tak to bylo 16. a já si říkala, že víc se to asi neposune, protože nepíšu o Stmívání :-D ani tu nemám filmy a seriály online, ale teď teda koukám a děkuju moc všem!

Motto pro tento týden: Jestli jsi odvážný, poslouchej své srdce. Jestli jsi zbabělec, poslouchej svou hlavu. Ale ráj není pro zbabělce. Ráj otvírá své dveře pouze odvážným.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 25 spytihnev-vlidny 03. 10. 2010 - 10:19
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 25 marieke 03. 10. 2010 - 12:47
RE: Aktualitky za tento měsíc 25 constricted 06. 10. 2010 - 21:46