Blogy, které mě zaujaly 5

24. únor 2009 | 16.31 |

Lonely_Flowers_by_Rhinoseriable.blog.cz/

Addlin blog mě zaujal, protože autorka má podobné zájmy a záliby jako já. Je věnován hlavně hudbě (a objevují se zde i mé oblíbené kapely jako Fixa nebo Horkýže), ale i seriálům (Red Dwarf, Simpsonovi) a v neposlední řadě vegetariánství za což dávám velké plus. Navíc autorka píše vtipně a lehce.
Co se mi na blogu líbí: články o vegetariánství a mých oblíbencích, vtipně podané reportáže z koncertů, spřízněná duše :-)

contritus.pise.cz/

Na blog contritus chodím skoro každý den, protože si tu vždy příjemně odpočinu, je to taková "oáza klidu" mezi blogy a také se zde i něco zajímavého dozvím. Contritus na mě působí jako moudrá a pohodová paní a kromě osobních článků píše i o věcech, co ji zaujaly, své myšlenky, pořádá soutěže a testíky pro čtenáře, nechybí vtípky, hádanky apod.
Co se mi na blogu líbí: příjemný nekřiklavý a nepřeplácaný design, spousta zajímavých článků, příjemný styl psaní

lumenn.blog.cz/

Další kvalitní blog o gothické subkultuře a nejen o ní. Čirou náhodou jsem na něj narazila asi před dvěma týdny a ještě doteď nemám vše prozkoumané, je tu opravdu spousta článků-ale žádné hlouposti! Kromě věcí kolem gothiky zde najdete i rubriku o tajemnu a záhadách, filmy, literaturu, hudbu, obrázky, soutěže pro čtenáře (nemyslím tím bleskovky :-D ale soutěže na vyšší úrovni-např.o nejlepší povídku) a pochopitelně i vlastní názory a úvahy autorky.
Co se mi na blogu líbí: design, především originálně řešený sloupec z rubrikami (velké plus), spousta zajímavostí, velká galerie obrázků

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 5 contritus 25. 02. 2009 - 01:16