Aktualitky za tento měsíc 9

26. listopad 2009 | 20.05 |

Co poslouchám: Zamilovala jsem si Tristaniutristania.webnode.cz/ A jinak mě čeká další stažený gothic metal-Xandria a Within Temptation a nějaká kompilace gothic rocku, kde sice neznám ani jednu kapelu Embarassed tak jsem zvědavá :-)

Co čtu: Pro změnu Jefferyho Deavera :-DTentokrát Dívčí hrob-a jako tradičně u něj SUPER! Čte se to jedním dechem.

Co sleduju: V pondělí jsme se s přítelem dívali na Rrrr, místy docela blbost, ale jinak dobrá oddychovka, zasmála jsem se. Jinak jsem se chtěla konečně podívat na třetí řadu Big Bang Theory, ale na stránce iserialy.sk, kde jsem se vždycky dívala, jsou všechna videa odstraněna :-((( Takže mi to přítel musí stáhnout, protože já to neumím Embarassed

Na co myslím: Na to o čem jsem dnes psala v zaheslovaném článku-pořád pořád pořád :-(

Na co se těším: Momentálně na nic.

Na co se netěším: Až budu ZASE v létě sama. Asi můj osud. A na to, až se konečně dozvím výsledky mikra, protože to nedalo tolik lidí, že pochybuju, že bych byla mezi vyvolenýma, co to dali. Sice jsem se učila, ale zrovna tam jaksi dala grafy, které jsem v životě neviděla a pár věcma si nejsem extra jistá.

Co mě štve: Ta debilní škola. Vůbec si nepřipadám jako na cestovním ruchu. Nemáme tam ani geografii....zato počítáme kolik Tonda koupil pojebaných hřebíků s 15% přirážkou, jak se odepisuje dlouhodobý majetek a grafy firmy na dokonale konkurenčním trhu. Šíleně mě to baví, samozřejmě :-/ Už jsem tak na 90% rozhodnutá, že se vrátím na OU. Jenže já jsem tak blbá, že tam nedám slavnou morfo syntax, nikdy nebudu mít titul a budu do konce života skládat zboží do regálů v Kauflandu.

Co mě těší: Konečně jsem se dokopala učit se němčinu na pondělní zápočet a s potěšením jsem zjistila, že si i něco pamatuju :-) Akorát se mi teda nechce učit skloňování podstatných jmen ve 2.pádě (tuším), protože se mi to děsně plete.

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za listopad zatím 4 504 (momentálně 16.místo z 50 nejčtenějších blogů na píše)

Motto pro tento týden: "Lásku je třeba brát sportovně-pak budete šťastni, berete-li ji zamilovaně, pak budete celý život trpět." Brigitte Bardot (Zní to trochu cynicky, ale je v tom hodně pravdy, už jsem se o tom přesvědčila-a teď zase :-/).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 9 lucifersangel 26. 11. 2009 - 21:33
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 9 marieke 27. 11. 2009 - 11:10
RE: Aktualitky za tento měsíc 9 constricted 28. 11. 2009 - 17:00