Blogy, které mě zaujaly 6

12. duben 2009 | 22.28 |

Aby to bylo fér, přidávám nejnovější blogy, které mám ve svých milovaných SBénkách :-DDD

constricted.pise.cz/

Constricted je velmi milá a sympatická slečna a také velmi osobitá-a to se odráží i na jejím blogu. Málokdy člověk narazí na tak hezky sepsané myšlenky, které nepostrádají hloubku a nápad. Nevím vlastně kolik jí je, ale píše velmi vyspěle! Další plus za různé zajímavosti jako filmy Tima Burtona, hudbu, recenze knih nebo speciální rubriku o korzetech.
Co se mi na blogu líbí: zajímavé články, krásné obrázky, zajímavosti, společné zájmy

ugisha.pise.cz/

Na Uginčin neboli Lucyin blog chodím moc ráda, zejména kvůli jejím tipům na knížky, ale samozřejmě i jiným věcem, protože je to moc hodná a milá slečna. Vždy si ráda přečtu jak se měla, co si pečetla nebo poslechla a těším se i na další povídku.
Co se mi na blogu líbí: recenze na knihy, vlastní tvorba, zajímavé články, úvodní citát od Johna Lennona :-)

popluh.pise.cz/

A nakonec chci upozornit na blog moc príma kluka Popluha, který slíbil, že opět bude psát častěji, ale jak tak koukám, poslední článek je měsíc starý-žádám nápravu! :-P Popluh, dnes již bohužel bývalý redaktor kulturního a technického e-zinu Galaxie, má svůj blog zaměřený především na filmy a filmoví fajnšmekři si přijdou na své :-) Ale pochopitelně nejde jen o recenze obšlehnuté někde z ČSFD, ale o jeho vlastní názory na dané filmy spestřené i humorem a nadhledem.
Co se mi na blogu líbí: dokonalý design (jj, kdo neviděl Pulp Fiction, neviděl svět :-))), zajímavosti z oblasti filmů, dobré počtení

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 6 koktejlka 13. 04. 2009 - 11:13
RE: Blogy, které mě zaujaly 6 ugisha 13. 04. 2009 - 14:27
RE: Blogy, které mě zaujaly 6 constricted 14. 04. 2009 - 21:01
RE: Blogy, které mě zaujaly 6 lucifersangel 14. 11. 2009 - 13:30