Návrat do reality...a návrat na blog :-)

2. červen 2009 | 13.16 |

Proč jsem celý měsíc prakticky nenapsala? Jednoduše. 2 týdny jsem byla na poníkovém obláčku a 2 týdny na dně a ani v jednom z těchto stavů jsem nebyla schopna. Dokonce ani učit se ne, takže jsem si přesunula zkoušky a zápočty na červen a mám jich ještě 5. Lol. Co se mezitím stalo? Nic zvláštního. Doufala jsem, že budu mít někoho fajn s kým bych mohla strávit léto, protože jsem to viděla jako pěkné. Ale on asi ne. Takže jsem se následně složila, ani ne tak kvůli němu, i když mě to pochopitelně mrzí, ale tak celkově...zase tam kde jsem byla. Nicméně teď už definitivně končím s těmito věcmi. Pokud mě teď vyrazí ze školy, což je dost pravděpodobné, tak půjdu do templu aspoň na nějaký čas, abych dokázala žít sama se sebou a s Bohem. Je čas vrátit se k duchovním realizacím dokud si neprochlastám mozek a játra. A ačkoli s chlapama to nevychází (jak jinak u mě) tak jsem alespoň poznala novou kamarádku a její báječnou holčičku a mám je obě moc ráda, jsou moje sluníčka!
Na blog se taky vracím, těšte se na nové články a děkuju, že jste sem nepřestali chodit ani když jsem moc nepsala a dále komentovali (znovu chci ale upozornit jisté lidi-SPROSTÉ KOMENTÁŘE NEZVEŘEJŇUJU, JE TO NAPSÁNO I PŘÍMO V ZÁHLAVÍ!!! Pokud neumíte diskutovat na úrovni tak běžte prosím jinam). V nové anketě sice s přehledem vede odpověď Jsem tu poprvé a naposled, ale i přesto, že tolik lidí je tu poprvé a naposled :-D mám návštěvnost stále vysokou a tímto vám děkuji.
Mimochodem, nechystá se někdo na Trutnov?
www.festivaltrutnov.cz/2009/ Hned jak budou v prodeji lístky tak si je kupuju, letos mi to už nesmí ujít :-))))
Tak zatím pa, jdu se "učit", ale určitě zas budu přidávat nové články o knížkách, hudbě, tajemnu, duchovnu atd. prostě tak jako dřív :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Návrat do reality...a návrat na blog :-) tynushe* 02. 06. 2009 - 13:54
RE: Návrat do reality...a návrat na blog :-) contritus 02. 06. 2009 - 14:10
RE: Návrat do reality...a návrat na blog :-) ugisha 02. 06. 2009 - 21:31
RE: Návrat do reality...a návrat na blog :-) lúmenn 03. 06. 2009 - 22:29
RE: Návrat do reality...a návrat na blog :-) toruviel 07. 06. 2009 - 11:34
RE: Návrat do reality...a návrat na blog :-) ravena 13. 06. 2009 - 14:04