Blogy, které mě zaujaly 12

23. září 2010 | 16.16 |

doggydays09.blogspot.com/

Blog dvou 3letých francouzských buldočků z Kalifornie-Bennyho a Lily zaujme nejen milovníky psů (hlavně tohoto báječného plemene :-), ale určitě i lidi, kteří mají rádi vtipné fotky se zvířátky. Benny a Lily mají dále i svůj Facebook a Twitter. Milují jízdu autem, procházky, své hračky, pláž, banány, arašídové máslo a sýr a očividně s nimi nikdy není nuda :-)
Co se mi na blogu líbí: pochopitelně hlavně to, že je o buldočcích jako Eliška, dále každodenní příspěvky a zábavné fotky 

dvirka.pise.cz/

Ačkoli tento blog existuje už 3 roky-autorka jej založila měsíc po mně, narazila jsem na něj až teď a hned mě zaujal-nejen vzhledem, ale i mými oblíbenými tématy jako hudba včetně reportáží z koncertů, film a knihy. Píše i novinky ze svého života, básně a vytváří vlastní záhlaví pro blog.
Co se mi na blogu líbí: krásný, příjemný a zároveň tajemný design, vlastní recenze z kulturní oblasti, zajímavosti v rubrice o internetu

nicewalk.blog.cz/

Ačkoli na mě Onnea zpočátku v různých internetových diskuzích nezapůsobila nejlépe, časem mě začala víc zajímat a myslím, že je to velmi inteligentní a přemýšlivý člověk a díky Bohu za každý blog takových lidí, v té přehršli růžových zkopírovaných blogííísků. Její blog je především hudebně zaměřený a klipy a články jistě potěší každého milovníka temnější hudby. V rubrice Tvorba a skicy je mnoho jejích vlastních povídek a často se zmiňuje o Polsku, zemi z níž pochází.
Co se mi na blogu líbí: úvahy na různá témata, zajímavé postřehy, vlastní tvorba...i design je zajímavý, ale bleděmodrý se mi líbil trochu víc :-)


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře