Aktualitky za tento měsíc 1

24. červen 2009 | 12.20 |

Inspirace od Lúmennky :-) lumenn.blog.cz/ Myslím, že je to fajn nápad, sem tam tady stručně napsat, co zrovna dělám atd. A hlavně se tak aspoň někdy vyhnu svým dlouhým bezpředmětným výlevům :-)

Co poslouchám: Momentálně ujíždím na Soporovi Aeternusovi & Ensemble of Shadows, stáhla jsem si diskografii a musím říct, že ten člověk je GÉNIUS. Tímto děkuji mé milé Z., že mi jej doporučila, stejně jako neméně dobré Persephone na které se chystám potom. Obojí patří ke špičkám darkwave scény.

Co čtu: Zrovna dočítám Sex, lži a rande přes internet od Rachel Gibson, nic světoborného, ale příjemná vtipná oddechovka. A pak se chystám na autobiografii Marilyna Mansona-Dlouhá trnitá cesta z pekla. Mlask a slint

Na co myslím: Co bude dál...a velmi intenzivně na Prahu.

Na co se těším: Momentálně na nic, protože je všechno dost nahnuté :-/ Těším se akorát na to až zase uvidím sluníčka moje a půjdeme na fuuu :-)

Na co se netěším: Na všechno ostatní.

Co mě nejvíc štve: morfologie a já...a taky, že cítím, že tohle je konečná...fakt jsem po... co se dalo a kde se dalo

Co mě nejvíc těší: přítel alkohol...a samozřejmě ti, které mám ráda...hlavně dvě moje Z.

Motto pro tento týden: Pleurez, pleurez, mes yeux, et fondez-vous en eau! La moitié de ma vie a mis l´autre au tombeau. (Pierre Corneille)

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Zatím 3965...trošku pokles, ale nedivím se, když v anketě dlouho s přehledem vedlo Jsem tu poprvé a naposled :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 1 coro 24. 06. 2009 - 13:56
RE: Aktualitky za tento měsíc 1 marieke 24. 06. 2009 - 18:29