24.7.09

24. červenec 2009 | 19.44 |

modre srdce

Z deníku alkoholika:
Dneska dopoledne jsem jaksi měla jet na Hrachovku. Věděla jsem už včera večer když jsem šla ven, že to nebude dobrý nápad a nemýlila jsem se. Přišla jsem dneska v 8 ráno, je mi blbě, kamarád taky nejede...a zítra asi další kalba, tentokrát narozeninová, to bude další zlo :-D Ale jinak to bylo fajné včera-dneska, nejprve jsme pili venku, pak jsme zdrhali před bouřkou ke známému domů-bylo nás tam asi 10 (v bytě) :-D Postupně to teda odpadalo, nakonec jsme my tři nejvytrvalejší hráli až do rána nějaké stolní hry pro děti a kluci udělali vaječniciA všechno radši nepíšu, zas jsem udělala nějákou blbost, ale naštěstí jsem si včas řekla DOST.
Stejně už mám pocit, že mi ten chlast leze na mozek, ani dřív jsem nebyla vzor cudnosti, ale to teď nemyslím, spíš se začínám chovat jako magor, všechno je mi úplně jedno, mluvím a píšu jako hotentot (ještě tady se jakž takž držím ať to tu má aspoň nějakou úroveň). Na druhou stranu lepší každý den kalit s kamarádama než každý den sedět sama doma u kompu. Vím, dělám jako by neexistovalo nic mezi tím, ale tady je to fakt zabité. Vlastně je mi dobře jenom když kalím s lidma. Smutné, což? Třeba se to jednou změní...třeba až přijede ten pan pravý na bílém poníkovi...
Dneska budu doma, podívám se na poslední tři díly Big Bang Theoryco mi zbývají (btw, víte, že miluju Sheldona? :-D), budu si číst a zítra zase do víru maloměsta. Tralala.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 24.7.09 che 26. 07. 2009 - 18:16
RE: 24.7.09 lúmenn 26. 07. 2009 - 21:59