Aktualitky za tento měsíc 3

29. červenec 2009 | 22.56 |

Co čtu: Včera jsem dočetla další thriller od mého oblíbeného autora Jeffery Deavera, tentokrát Katedrálu hrůzy. Jako vždy nechybí vraždící psychopat, sympatický polda a napětí až do poslední stránky. Teď čtu Šerou hlídku od Lukjaněnka a je to stejně super jako předchozí díly. Celkově byla moje poslední návštěva knihovny plodná, sehnala jsem i Poslední hlídku a spoustu dalších zajímavých knížek.

Co sleduju: Momentálně sjíždím seriály, abych konečně nebyla out a měla se s ostatními o čem bavit :-D Big Bang Theory jsem okamžitě pasovala na nej seriál všech dob (promiň, Červený trpaslíku!) a nemůžu se dočkat září a další série, pak jsem sjela Black Books (kdo má rád suchý cynický britský humor, knihy a snese postavu věčně opilého arogantního hajzlíka Bernarda tak vřele doporučuju :-))), teď dokoukávám poslední sérii IT Crowd a pak se asi vrhnu na Weeds (Tráva).

Na co myslím: Že je všechno v hajzlu. Fakt jsem si tím vyhazovem ze školy zkazila život. Pokud to teda ještě víc jde.

Na co se těším: Jen tak mimochodem, v minulé Aktualitce nevyšlo (resp.nevyjde) ani jedno z toho na co jsem se těšila takže radši na nic. Vlastně jo...až umřu.

Na co se netěším: Na všechno ostatní.

Co mě štve: Nevím, kde mám v Op.sehnat bydlení, domov mládeže je plný už od května (:-O), privát si kvůli špatným zkušenostem už hledat nechci a koleje...nevím :-/ Ale stejně ještě ani nejsem přijatá. Ale teď toho vlastně lituju, že jsem tam chtěla jít. Navíc tam chcou na navazující (Bc.) studium matiku *ROFL* Radši budu ten rok doma, udělám si nějakou rekvalifikaci, FCE, budu chodit na kurzy špániny ať z toho nevypadnu a příští rok zase zkusím Os.

Co mě těší: Sezení sama doma u kompu, nemám s kým jít na pivo, nemám chlapa, nemám kamarády, to mě těší moc :-* (Ironie, samozřejmě).

Návštěvnost blogu za poslední měsíc: V červenci zatím 3 213.

Motto pro tento týden: Potkala jsem štěstí. Řeklo Uhni! a šlo dál.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 3 am 30. 07. 2009 - 07:17