Vesmírní lidé :-)))

8. srpen 2009 | 21.19 |

Ne, fakt jsem se nezbláznila :-D Ale dát to sem jako zajímavost, proč ne. S Vesmírnými lidmi (VL) neboli Anděly světla jste se určitě už setkali na různých nálepkách a billboardech, které s chutí lepí na ulicích, dveřích domů atd. Ale o co vlastně jde? Na počátku byla pracovnice kravína Miloslava Drsková, která roku 1995 začala telepaticky komunikovat s Plejáďany-mimozemšťany, kteří vědí o naší existenci, milují nás a pomáhají nám :-D O 2 roky později se seznámila s inženýrem Ivem A.Bendou, kterému se podle jejího vzoru podařilo navázat kontakt s mimozemšťany při jedné cestě vlakem z práce. Nejčastěji s nimi komunikoval na trase Česká Lípa-Mladá Boleslav kam dojížděl do Škodovky, kde tehdy pracoval. Nakonec automobilku opustil a věnuje se výhradně šíření poselství od VL. Podle něj (nebo nich :-))) čeká lidstvo zkáza, zejména ze strany zlých "ještírků" z Temných planet, kteří nás všichni očipují a zavedou čipovou totalitu. Benda také pořádá přednášky, rozhovory a píše knihy. Nyní žije ve slovenském Martině.
VL jsou mimozemšťani, kteří spolu žijí v lásce, míru a harmonii. Neexistují u nich války, hladomory, otroctví a další negativní věci jako u nás. Mají také velmi vyspělé technologie. Kolem planety Země se údajně nachází od roku 1998
Velká vesmírná flotila pod vedením Aštara Šerana, která stráží planetu Zemi vždy od října do dubna a je střídána od dubna do října Vesmírnou flotilou z Plejád pod vedením Ptaaha. Už na přelomu 40.a 50.let 20.stol.údajně kontaktovali vůdce USA a tehdejšího SSSR a nabízeli jim odstranění hlavních civilizačních problémů. Jejich nabídky na spolupráci však byly odmítnuty, stejně jako před pár lety exprezidentem Havlem a slovenským prezidentem Schusterem.
Hlavní osobou mezi VL je Aštar Šeran (podle něj si Benda dal své prostřední jméno). Pochází z vysoké duchovní společnosti, šéfuje Velké vesmérné flotile o 10 milionech lodí, má na starost určitou část vesmíru, dokáže komunikovat s tisíci lidmi současně a je plný harmonie a lásky. Ačkoli mu je 28 000 let (a kdysi žil a spolupracoval na Atlantidě) vypadá jak 18letý mladík. Má ženu Ester a nejstaršího syna Izáka.
Následovníci VL kromě toho také uznávají učení Ježíše Krista, protože VL pracují pro prvotního Stvořitele-tedy Boha.
A na závěr slavný rozhovor Jana Krause s Bendou-fakt superní :-D
www.stream.cz/video/6493-prescas-jana-krause
Tak já nevím. Buď je Ivo A.Benda (a jeho následovníci) úplný blázen anebo je to všechno jeden velký vtip a on se nad tím dobře baví.
Zdroje: wikipedie, vesmirni-lide.cz a zajímavý článek, kde je i zmínka o VL zde:
www.projekt-rvc.cz/clanek29.html

55535_p

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vesmírní lidé :-))) martinek 08. 09. 2009 - 08:54
RE: Vesmírní lidé :-))) ten debil- 10. 02. 2012 - 21:48
RE: Vesmírní lidé :-))) pavel 08. 09. 2013 - 16:42