Aktualitky za tento měsíc 4

25. srpen 2009 | 17.40 |

kvetinaCo poslouchám: Patti Smith. Paní Zpěvačku. Královnu punku.

Co čtu: Kamarádka mi půjčila Horoskopy nejen pro úspěšné a zjistila jsem, že jsem nějaký neobvyklý Kozoroh, jelikož pracovitost, cílevědomost, svědomitost, pečlivost a šetřivost opravdu nepatří k mým vlastnostem :-D Pak jsem byla v knihovně a půjčila si:
Patricia Grasso: Pohanská princezna (už jsem přečetla, příjemný oddechový román zasazený do Anglie 16.stol.)
Lars Saabyan Christensen: Model (to čtu teď, zajímavé psychologické drama o úspěšném malíři, který postupně ztrácí zrak)
Terry Pratchett: Úžasná Zeměplocha-Zaslaná pošta (těším se! :-)
Barbara Erskine: Dcery ohně (těším se nejvíc, miluju její knihy!)
Richard Gordon: Neviditelné vítězství (vyprávění o historii vzniku penicilinu z pohledu spolupracovníků Sira Alexandra Fleminga)
Plus mínus-antologie izraelských povídek

Na co myslím: Nic nového ani zajímavého :-P

Na co se těším: Za normálních okolností bych se těšila na Slavnosti pivovaru Ostravar neb tam hrají hned 3 mé srdcové záležitosti (Vypsaná FiXa, Mňága a Horkýže)+Sto zvířat a Polemic, které bych taky ráda uviděla, ale určitě to jako tradičně toto léto nevyjde.

Na co se netěším: Do Opavy, pokud mě tam tedy vezmou (jsem hrozná, ale doufám, že mě tam nepřijmou-ehm ehm) a na to až se budu muset znovu zařadit do normálního života a skončí dny kdy odpoledne zabíjím čas spánkem a v noci jsem vzhůru :-(

Co mě štve: Že jsou všichni stejní (chlapi). Začínám si díky nim připadat jak úplná p..a-díky! A nevěřte ani těm, co vypadají slušně a mile!

Co mě těší: Pařby s mojí dračicí :-P

Návštěvnost blogu za tento měsíc: V červenci 3 574, srpen zatím 2 895 (měsíc od měsíce to klesá, inu, ne, že bych nebyla vděčná stálým čtenářům, ale i tak mě přestává bavit se s tím tady dělat, když si to zaprvé nikdo nečte-třeba článek Další hinduistická božstva, který jsem překládala několik hodin a za druhé skoro nikdo nekomentuje).

Motto pro tento týden: Kdož ví, zda není život umíráním a smrt životem? (Euripidés)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře