6.9.09

6. září 2009 | 12.35 |

aloneI held out my hands into the light and I watched it die, I know that I was part to play. My god, my time to die. Never want to spend my life alone...

Hele, já už ani nechci vážný vztah. Teda chci, ale kašlu na to. Já bych chtěla jenom kamaráda, kamaráda se kterým bych někdy zašla na pivko, na večeři, pomazlili bysme se+nějakej ten příležitostnej sex. To chci tak moc? Očividně jo :-/ Asi mám v osudu vepsáno, že budu stará panna do konce života obklopená akorát buldočkama.
Tak např.tuhle jsem pařila s jedním hodně milým a hodným klukem i když měl trochu vypito. Pak se asi 10x ptal, jestli si pamatuju jeho jméno, abysme se přidali na FB, tak jsem si ho na druhý den přidala a pak se sotva ozval a byl takovej chladnej. O 2 týdny později jsme se potkali-zase hodnej, milej, líbání...Pak se týden neozval tak jsem si nakonec řekla, že mu napíšu já. Napřed mi to bylo blbý, ale co na tom, aspoň se nebudu užírat, ne? Tak jsem mu napsala, jestli někdy zajdem na to kafe, abysme se poznali i střízliví jak jsme se o tom bavili a samozřejmě blabla teď nemám čas, vlastně ani chuť, někdy by to možná vyšlo, ale stejně bysme nešli na kafe (to jsem nepochopila, vypadám snad jak takový alkáč, který jenom chodí chlastat?...no, vlastně jsem :-D). Tak jsem mu napsala OK, už nebudu otravovat, měj se hezky a smazala si ho z přátel (protože v přátelích pochopitelně chci mít lidi, kteří se se mnou normálně baví, že). Co jinak? Už asi 3 týdny si píšu s jedním klukem (ale ještě jsme se nesešli), píše se mi s ním úplně skvěle, posíláme si písničky, tipy na filmy atd., prostě dokážem prokecat celý večer, ale podle fotek není můj typ :-( Ale sešla bych se s ním, proč ne.
Jinak mě všechno štve (překvapivě). Ze škol nepíšou, z kolejí nepíšou, ohledně netu, což nutně potřebuju, nepíšou...já už si fakt přijdu jako kdybych byla nějakej duch. Sama, omylem, neprávem, sama, ztracená, zraněná, bolavá, unavená...špatně a zbytečně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 6.9.09 toruviel 06. 09. 2009 - 21:46