20.9.09

20. září 2009 | 21.32 |

Tak mě čeká první zápočet a ten dostaneme za účast na turisťáku :-/ Jako túry mi vůbec nevadí, mám je ráda a těším se až půjdeme na Radhošť, ale bude to hlavně zaměřené na sportovní aktivity a hry na hřišti, ble. Nevím, jestli už jsem tady psala o svém vztahu ke kolektivním hrám, takže stručně-na ZŠ jsem byla totální dřevo, učitelka mě ponižovala, děcka na mě koukala skrz prsty a cítíla jsem se vždycky mizerně když jsme museli hrát v družstvech, protože mě nikdo pochopitelně nechtěl a všechno jsem kazila. A teď se ztrapňovat před spolužákama, který ještě neznám. Super. Naštěstí ještě smrkám a strašlivě kašlu, tak snad by mě mohli z něčeho uvolnit. Nicméně jsem už rozhodnutá, že se příští rok zkusím vrátit na univerzitu, když tady vidím v rozvrhu matiku, makro a mikro, sportovní aktivity atd. tak už se mi skoro začíná stýskat po fonetice :-D A taky mi moc bude chybět, že si nemůžu vybrat volitelný předměty, který by mě zajímaly, na OU jsem chodila na předměty z různých kateder a fakult, měla přednášky o historii naší země, Indii, psychologii atd. prostě různé věci ze kterých člověk získá rozhled.
S chlapama je to pořád na nic, už 2x jsem se viděla s K., na ICQ si píšeme hodně a je to super, ale ještě mě ani jednou nepolíbil ani se mu dnes nechtělo ven i když zítra odjíždím. Sice mi často píše hezké věci, ale já si myslím, že se mu víc líbí moje kamarádka a chtěl by se radši vídat s ní, klasika, nooo :-/ Mám chuť to ukončit rovnou...i když ono vlastně není co :-D
No nic, takže do čtvrtka budu tam, takže nebudu nic psát, ale fakt bych se radši hodila marod. Vůbec se mi tam nechce, ani do té školy se mi chodit nechce, nic se mi nechce.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 20.9.09 spytihnev-vlidny 20. 09. 2009 - 22:06
RE: 20.9.09 haw®svetu.cz 21. 09. 2009 - 09:12