Nejnovější postřehy aneb co mě vytočilo

28. listopad 2010 | 21.28 |

www.novinky.cz/krimi/218080-mladik-podezrely-z-utoku-na-deti-rapuje-o-smrti-a-nasili.html

Tak teď se nám vševědoucí všudybylové diskutéři na novinkách sekli. Útočníci nebyli Cikáni! Tohle mi poslala kamarádka (Ostravačka)-profily útočníků na BZ: http://bandzone.cz/avio a http://bandzone.cz/serega Btw, Fuerza Arma je známá neonáckovská rapová skupina. Ano, i náckové můžou dělat rap, ti jsou tak vypatlaní, že jim je jedno, že ho vymysleli černoši Laughing
Ale ať je jejich pleť nebo politická orientace jakákoli tak si fakt zaslouží spravedlivý trest a doufám, že ho dostanou.
Ano i já mám s Cikány špatné zkušenosti, ale paradoxně u nás z maloměsta. Když jsem před několika lety začala studovat v Ostravě, naši nebyli moc nadšení a báli se o mě. Ale nejméně příjemný zážitek tam pro mě byl, když jsem náhodně připletla ke rvačce bílých opilých bezdomovců nebo co to bylo zač. A nácky budu vždycky nenávidět nejvíc. I z těchhle týpků to zlo čiší, i když mají hiphopový styl.

www.mastersofrock.cz/www/

MoR (a v tom případě asi i Trnkobraní) už nebudou ve Vizovicích? Problém dělají noví vizovičtí radní. Ředitel MoR, Jiří Daron píše, že doteď kvůli festivalu žádné problémy nebyly a bývalá starostka byla ráda, že z něj jdou peníze i pro město a místní podnikatele. Ale teď prostě někdo nahoře musí vymýšlet p...viny :-/
Na Trnkobraní jsem byla 2x a ač mě poslední 2 roky jejich line-up moc nezaujal a na MoR jsem nebyla nikdy (je na mé poměry hodně drahý-ale zato určitě kvalitní!) tak mě to dost mrzí, protože jsou to jedny z mála festivalů v našem regionu vůbec (každoroční propadák Hrachovku ve Valmezu nepočítám) a fakt by mě vytočilo kdyby i tyhle festivaly přesunuli někam do Čech. Nicméně o MoR se prý zatím vážně zajímají Otrokovice, které od Vizovic potažmo Zlína nejsou už tak daleko. Rozhodnout o budoucnosti ve Vizovicích se má v prosinci, inu, doufejme.
Konkrétně jde o to, že nový starosta chce za pořádání festivalu od organizátorů víc peněz. A pokud mu je nedají, tak radši žádný festival-logika jako blázen, co? Navíc samotným občanům pořádání festivalů nevadí a dokonce sepsali petici pro jejich zachování! Další příklad toho, jak politici kašlou na své voliče. Jakmile mají jisté křeslo a plat tak se nám vysmějou do ksichtu.

www.novinky.cz/ekonomika/217343-evropane-si-stale-moc-uzivaji-a-malo-pracuji-varuji-ekonomove.html

Aha. A co dělají páni politici a ekonomové, kromě toho, že si hřejou zadky ve sněmovně a v kancelářích, vymýšlí kraviny a lítají na exotické dovolené za naše NEPRODUKTIVNĚ vydělané peníze?! Chcete všechny obyčejné lidi ožebračit, od studentů přes matky s dětmi po důchodce, ale sami nic, že? Tak vyměňte audiny za starou škodovku a místo sezení u korýtek běžte fárat do dolu a pak říkejte něco o užívání si a produktivitě, kua!

Chtěla jsem napsat ještě něco o Sciích, jelikož pomalu začínám přemýšlet kam za 2 roky dál (pokud vůbec :-/), ale na to asi vyhradím samostatný článek a dneska už toho rozčilování se bylo dost :-) Tak pěkný nový týden! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nejnovější postřehy aneb co mě vytočilo svesticka®pismenkuje.cz 29. 11. 2010 - 08:44
RE: Nejnovější postřehy aneb co mě vytočilo marieke 29. 11. 2010 - 22:34