Aktualitky za tento měsíc 29

13. prosinec 2010 | 21.25 |

Winter_Raven_by_kenketVůbec nestíhám psát a asi ještě chvilku nebudu tak dnes aspoň v rychlosti.

Co poslouchám: V poslední době nejčastěji internetové rádio Soma FM u přítele, úžasný relaxační mix world musicAž bude víc času, hodím sem i některé písničky.

Co čtu: Zbývá mi pár upířích povídek od světových autorů, které vyšly pod názvem Z upířích archivů-Kniha I. (sestavil Otto Penzler) a začínám David Ray Griffin: Nový Pearl Harbor-11.září a vláda George Bushe-Znepokojující otázky 

Na co se těším: Až budu mít od příštího úterka volno, Vánoce, především na bramborový salát :-P a až bude dědovi zase o něco líp.

Na co se netěším: Na zápočtový test z němčiny (Bojik), miluju cizí jazyky, ale tohle je tak těžké! Mám tady hromadu papírů o českém lázeňství, ale v němčině, brr!

Co mě štve: Opět ten odporný mráz, namrzlá břečka a studené tvrdé vločky přímo do ksichtu a neštve, ale trápí mě, že děda měl ve středu mrtvičku, ale je mu prý den ode dne líp. Včera jsem za ním byla a byl celkem v pohodě, ale pořád je trochu zmatený a nemůže si třeba vzpomenout na některá slova nebo činnosti. Hlavně se bojím, aby babička potají někomu nešoupla Emču (jejich mopsíka), když jí to teď děda nemůže zakázat :-( Ale snad ne, protože ona je úplně ideální na "canisterapii" (píšu v uvozovkách, protože na to samozřejmě není cvičená, ale věřím, že dědovi její přítomnost bude pomáhat).

Co mě těší: Už mám 3 zápočty, ale skoro se stydím, jeden byl za vlastní příklad do účetnictví a dva další (dějiny kultury a informatika) za prezentace v Power Pointu. Pak mě samozřejmě stále těší přítel, protože je nejlepší a na obávanou prezentaci z angliny mi učitelka řekla, že byla perfektní a pěkně připravená :-) Taky mi dnes byla uznána seminárka do marketingu (vivat vege restaurace :-P), ale ještě musíme napsat test.

Co právě dělám: S předstihem jsem začala prezentaci do geografie, mám Plzeňsko a Český les a je to hodně zajímavé, dozvídat se o tolika památkách, které jsem ani neznala :-) Já jsem celkově co se týče hradů, zámků, rozhleden apod.strašný barbar, ale v létě třeba s přítelem projedeme všechny české turistické regiony a nejznámější památky :-P Jinak jsem si teď počítala příklady do statistiky a dokonce to chápu! :-O a ještě tu němčinu, ale ta se mi taaak nechce :-(

Co mě pobavilo: Jak se dnes zase perlilo ve škole (btw, fakt nechodím na základku ani do zvláštní): Vyjmenujte některá moravská pohoří-Sněžka. Česko má vlhké vnitrozemské podnebí s dlouhými zimy...A pak se mě holky ptaly, co je to voucher privatization tak říkám, že kupónová privatizace a dívaly se na mě jak na debila (sic!) a prej Fááákt? A co to je? Ach jo. Někdy mám fakt pocit, že z nich vyletím z kůže. No dobře, ale já se zas nevyznám v kabelkách, botách a značkovém oblečení Mr. Green

Návštěvnost blogu za tento měsíc: Za listopad 5634 lidí (momentálně 18.místo z 50 nejčtenějších blogů na pise.cz-trošku pokles, možná tím, že nestíhám moc psát a tento týden asi taky ještě nebudu).

Motto pro tento týden: "Expectation is the root of all heartache." William Shakespeare

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Aktualitky za tento měsíc 29 vanitry 14. 12. 2010 - 15:00
RE: Aktualitky za tento měsíc 29 veruce 14. 12. 2010 - 23:52
RE: Aktualitky za tento měsíc 29 veruce 14. 12. 2010 - 23:53
RE: Aktualitky za tento měsíc 29 blackbeautiful 15. 12. 2010 - 11:41
RE: Aktualitky za tento měsíc 29 marieke 15. 12. 2010 - 18:39
RE(2x): Aktualitky za tento měsíc 29 blackbeautiful 15. 12. 2010 - 19:55