Hazel Raven: Andělé od A do Z

25. červen 2013 | 19.48 |

653e202a0b_7641731_uDrobná knížečka, ale zároveň skvělý a užitečný průvodce nabitý informacemi pro všechny, kteří chtějí komunikovat a léčit s anděly. Informace jsou jak teoretické-zmínky o andělích už v prastarých písmech (Bible, védy, Korán, judaistická, buddhistická a další učení), hierarchie archandělů, andělské učení podle kabaly...tak zejména praktické-jak vlastně tyto krásné a nápomocné bytosti kontaktovat, ucítit jejich energie, návody k různým meditacím podle potřeby a čištění a odblokování čaker nebo jak s jejich pomocí léčit sebe i druhé. S anděly se lze spojit i prostřednictvím různých pomůcek, jako jsou léčivé kameny a krystaly, rostliny, vůně nebo barvy. Proto je tato knížka užitečná i pro seznámení se se základními principy léčení a energie drahých kamenů, barev, vůní (aromaterapie) apod. Není divu, že v dnešním uspěchaném světě se k těmto ezoterickým oblastem obrací stále více lidí. 
Tuto andělskou bibli jsem bohužel měla zatím jen z knihovny, ale jsem rozhodnutá si ji i koupit, protože se podle mě hodí na každý den.

O autorce:
Hazel Raven se práci s andělskými energiemi věnuje už více než 30 let. Kromě seminářů, kde učí lidi, jak kontaktovat andělské bytosti, poznávat jejich energie a meditovat je také odbornicí na léčbu křišťály a drahými kameny, květinovými vibračními esencemi a reiki. 
O své práci hovořila nebo psala mj. i pro britskou veřejnoprávní televizi BBC nebo prestižní noviny Daily Mail, News of the World nebo Cosmopolitan.

Oficiální stránky: www.hazelraven.com/


Zdroj obrázku

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Hazel Raven: Andělé od A do Z night.shine 18. 08. 2013 - 20:09