Blogy, které mě zaujaly 23

10. říjen 2013 | 09.52 |

boudicca.pise.cz/

Blog jedné ze stálic pise.cz, kterou ráda čtu i na Twitteru. Spousta zajímavostí jak o kulturních zážitcích, tak z cestování nebo třeba o dobrých čajích a čajování nebo o autorčiných potkáncích. Nechybí ani knižní koutek (víte, že mám ráda blogy knihomolů :-) a velmi zajímavá je rubrika všeho možného Inspirace.
Co se mi na blogu líbí: příjemný design, recenze knih, zajímavé články

kvapil.blog.idnes.cz/

Spíše politický blog jednoho z mých nejmilejších internetových přátel, mladého SEO specialisty. Ne vždy se v politice shodneme, ale jeho názory nad současným stavem víceméně sdílím. A navíc, na rozdíl od mnoha blogerů zaměřených na politiku, píše slušně a nemá černobílé vidění.
Co se mi na blogu líbí: zamyšlení nad současnou společností, rozumné články

michlova.blog.idnes.cz/

Skvělý blog mladé spisovatelky (mj. román Smrt múz) a nadšené historičky zaměřené především na Británii v 19. stol. Na blogu najdete tedy hlavně zajímavosti z této doby, profily tehdejších osobností, které by neměly upadnout v zapomnění, ale i zamyšlení nad současností.
Co se mi na blogu líbí: poutavý a zábavný styl psaní, články musí zaujmout i čtenáře, kteří třeba o zmíněných osobnostech z autorčiny oblíbené éry nikdy neslyšeli nebo je nenapadlo si o nich něco číst :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Blogy, které mě zaujaly 23 lyra 10. 10. 2013 - 19:50
RE: Blogy, které mě zaujaly 23 boudicca 10. 10. 2013 - 22:20