Aktualitky za tento měsíc 59

14. listopad 2013 | 19.51 |

9gagCo poslouchám: Momentálně diskografii Abney Park, zatím mě nejvíc zaujalo album Lost Horizons.

Co čtu: Z knihovny mě tu čeká mix detektivek a historických románů, takže teď spíše oddechovky.

Co sleduju: Občas si teď pouštím středeční filmy na Seznamu, takže v poslední době asi po sté Musíme si pomáhat, po několikáté Kouř a včera konečně Proč? (Langmajer a Landa jaký ucha a Dejdar totální záporák...a vlaky u nás pořád stejný :-D Nemyslím tak zdemolovaný, ale vzhledově). Zítra asi něco napíšu o Atlasu mraků, který jsem shlédla krátce po dočtení knižní předlohy a jako film se mi líbil ještě o jednu hvězdičku víc.
Dneska bych chtěla konečně mrknout na 12 rozhněvaných mužů, které mám už dlouho v PC.

Na co se těším: Stále nic, co by stálo za to.

Co mě těší: Že jsem se konečně odhodlala učit na státnice a zatím to není taková hrůza. Snad mi to takhle časově vyjde.

Co mě štve: Eliška (v říjnu jí bylo 12) má nádor na mléčné žláze, dnes jsme s ní šli k vetovi a prej co nejdřív operovat :-( Říkal, že to nevidí nějak černě, že je šikovná, ale člověk nikdy neví, jak ta narkóza zapůsobí, zvlášť u starého pejska s placatým čumákem. Takže příští pátek se uvidí, jestli to ještě zvládneme nebo budou velmi smutné Vánoce :-/

Co mě šokovalo: Neuvěřitelná šikana zaměstnanců v jednom ostravském Albertu-zde  Bohužel žijeme v době, kdy si můžou manažéři a zaměstnavatelé dělat, co chtějí, protože na jedno místo čekají desítky dalších lidí. Už se těším, až budu mít definitivně po škole (tzn. po státnicích) a budu šťastná, že se taky můžu nechat za pár šupů buzerovat. Ne vážně, zveřejnit jméno té ženské ať jí můžou slušní lidi plivnout do ksichtu a okamžitě vyrazit. Ať už si léčila nějaké komplexy nebo jí funkce vlezla do hlavy, tak na takovém místě nemá co dělat. Se vracíme k otrokářství nebo co?

Co mě rozesmutnilo: Nosožorec dvourohý západní (černý) byl oficiálně prohlášen za vyhubeného-zde. (Proto také můj momentální PicsBadge v menu). Lidstvo si opět může gratulovat. 

Aktuálně na blogu: Nezapomínejte na ankety-vpravo v menu :-)

Motto na tento týden: "There ain't no sin and there ain't no virtue. There's just stuff people do." J. Steinbeck

Zdroj obrázku: FB stránka 9Gag

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře