Článek Stalo se za 2 roky: Nový notebook

Vložit nový komentář (moderovaná diskuze)

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Moderované komentáře k článku: Stalo se za 2 roky: Nový notebook

08. 01. 2017 - 10:53

alienor: Windows 10 rozhodně má spoustu vychytávek, o kterých ani nevíš- například špehovací software. Já bych je nechtěla ani zadarmo. Až skončí podpora pro Windows 7, přejdu buď na Linux nebo iOS.

Mobil mám LG L40, už se asi neprodává, ale stál mě 1500 Kč i s poštovným a vyhovuje mi. Do 4000 se podle mě dá sehnat spousta ucházejících smartphonů.

---
alienor.pise.cz

08. 01. 2017 - 11:56

hroznetajne: Taky mám Lenovo a jsem moc spokojená. Na měkké klávesnice sice spousta lidí dost nadává, já občas taky, ale zvykla jsem si. Jsme zvědavá, kolik let mi ten miláček vydrží, říká se, že ty dnešní počítače toho moc nezvládnou...
Tak ať ti dobře slouží!

---
hroznetajne.pise.cz

12. 01. 2017 - 21:08

marieke: alienor-Jo, o tom jsem něco četla, ale uklidňuju se tím, že snad nejsem tak zajímavá Už jsem si všimla, že mě stejně špehuje i FB, stačí, když hledám něco v Googlu, třeba nějaký produkt nebo firmu a za chvíli mám reklamu s tím samým na FB
hroznetajne-Díky Mně ta měkká úplně vyhovuje, nemám ráda takové ty vysoké klávesy, do kterých se musí "mlátit"

---
marieke.pise.cz

15. 01. 2017 - 00:43

mixx: Nový telefon jsem musela řešit přes prázdniny, protože mé staré Xperii odešla baterka, ale nová se už sehnat nedala. To byl vlastně můj první smartphone, vydržel mi pět let, což na dnešní poměry beru jako úspěch. Rozhodovala jsem se, že si koupím Honor 4c, byl cenově přijatelný, tenkrát někde ve slevě asi za 3 tisíce, ale nakonec mě zlákala Huawei, sice jsem musela jít trošku nad rámec mé cenové kategorie, ale nestěžuji si. Tak hodně štěstí s výběrem.

---
mixx.pise.cz

21. 01. 2017 - 22:22

lucas-strange: Přeju s noťasem hodně zábavyÚplně chápu výběr.I kdyby mi někdo nabízel drahej notebook beru stopro levnější. 1)přijde mi to zbytečný, nějaký ty herní a tak, když jen prouzdám netem a 2)bál bych se i malýho škrábnutí.
No a mobil mám Lenovo A6000. Jsou asi už lepší verze. Stál kolem 3100,- a je super. Úložiště dobrý,repráky taky,foťák tak 80% a baterka vydrží dlouho. Bez hraní her klidně dva dny.

---
lucas-strange.pise.cz