Zhodnocení první Česko-Slovenské SuperStar

22. prosinec 2009 | 20.13 |

 Tak a je to za námi. Někteří si oddychli, že to už na ně věčně nebude bafat z internetu a TV obrazovky, jiní oslavují nebo smutní a těší se na alba svých oblíbenců. A co já? Ničí album si s nejvyšší pravděpodobností nekoupím, protože to podle mě bude poprockový (spíše pop, než rock) rádiový mainstream, který mě absolutně nebere. Michal David zřejmě některé z finalistů osloví a napíše pro něj další přiblblý muzikál, ve kterém budou tajtrlíkovat. Pro mě tedy SuperStar Velkým finálem skončila, ale další osudy zpěváků i nezpěváků mě zajímají, byť to u nebudu nijak prožívat.
Co se týče Mira a Martina, fandila jsem oběma stejně a tak jsem to vyřešila šalamounsky-já jsem poslala hlas Mirovi a moje babička Martinovi :-))) Ale podle prepubertálního hysterického jekotu v předních řadách během posledního přenosu jsem očekávala, že to spíš vyhraje Miro.
První zklamání tohoto ročníku pro mě bylo, že se do finále nedostal sympatický muzikant z Banské Bystrice, René Bošela, u něhož jsem neodolala a založila mu na FB fanpage, která má teď 293 fanoušků. Ale myslím, že vypadl i proto, že v semifinálových kolech v divadle ho skoro neukazovali, zatímco jiní tam byli pořád :-/ Druhé zklamání, když tak brzo vypadla fenomenální Leona Šenková, zatímco naprostý nezpěvák Ben zůstal díky svým fanynkám ještě o jedno kolo dýl. Inu, Leona nevypadá jako barbínka, ať mi nikdo neříká, že ta soutěž není i o vzhledu :-( Pak mě i docela zamrzelo, že Bendig vypadl dřív než sice dobrá, ale pro mě trochu unylá Dominika, jelikož Bendig byl prostě nyny :-D a hlavně skvělý šoumen. Co se týče ostatních, v paměti mám ještě Moniku, která mi zdaleka nepřišla tak hrozná jak hodně lidí říkalo a má opravdu krásnou barvu hlasu, již zmiňovaný Ben, který by se mi naprosto hodil na obrazovku MTV a Denise, který mě točil tím, že i z rockových balad udělal popíkový cajdáček, ale na to prepubertální fanynky letí, proto se asi dostal tak daleko.
A jak jste to viděli vy? Do ankety blogu jsem zařadila posledních 6 finalistů, pro ně hlasovalo 43 čtenářů. I na mém blogu (s přehledem) zvítězil Martin Chodúr s 30% hlasů. Za ním, stejně jako v SuperStar, skončil Miro Šmajda s 23%. Narozdíl od skutečných výsledků, u vás více než Dominika Stará (19%) vedl Jan Bendig (21%). 5% od vás získala Monika Bagárová a s pouhými 2% skončil Denis Lacho, což je zřejmě i věkovou skladbou, která tento blog navštěvuje.
Co se týče poroty-letos mi byl nejsympatičtější Hejma, dokonce mi i přišel narozdíl od minulých ročníků nejhodnější. Dara a Marta se chovaly jak puberťačky a Habera na mě působil jako suchar trpící PMS. Leoše nemiluju, ale na jeho styl jsem už zvyklá, zato jsem si později docela dost oblíbila Banášovou.
Tak to by asi bylo všechno. Uvidím, jestli se budu dívat i na další řadu a co nám zas televize připraví :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zhodnocení první Česko-Slovenské SuperStar ugisha 23. 12. 2009 - 11:24