Perly, které ale moc vtipné nejsou

15. prosinec 2010 | 19.07 |

O pro ana blozích už jsem několik článků napsala. Nedávno jsem objevila u Veruce v její psychologické rubrice o PPP (tedy poruchách příjmu potravy) tento článek: tinyurl.com/2w2j6ak kde jsou i rady a "motta", které si pro-anorektičky mezi sebou vyměňují a které sem s dovoleném hodím (komentáře kurzívou v závorkách jsou moje).

Mezi každým soustem pokládejte vidličku – já doporučuji i umejt.
Žvýkejte sousto dokud se samo nerozpustí v puse.
 Mezi sousty pijte (dříve se budete cítit plní).  
(Aneb jak si co nejvíc zkomplikovat život)

Pokud máte možnost, jezte nazí před zrcadlem. (To muselo napadnout fakt nějakého blázna)
Pokud máte neodbytný pocit hladu, zkuste si dát sousto do pusy a pak jej vyplivněte.
Jídlo splachuj do záchodu ale pozor aby v záchodě po spláchnutí nezůstaly kousky jídla. Stopy zanechává např. špenát nebo různé omáčky. Prostě raději spláchni víckrát.
(Co by na to asi řekly děti v Africe?)


Tělo ošálíte i tím, že sníte kostky ledu (tělo si bude myslet, že přijalo nějakou potravu). Pokud vám začne hlasitě kručet v břiše, mírně se do něj bouchněte, přestane to.
(Uf, no comment)

Svou porci dej nenápadně psovi nebo kočce ale pozor ! Nikdy jim nedávej jídlo které jim nechutná a nesní ho ! A taky jim nedávej jídlo které jim může ublížit, třeba čokoládu !!! (Ještě, že tam je ten dodatek, jinak by tahle rada byla zajímavou informací pro Ligu proti týrání zvířat).

Nos volné oblečení když na tobě pude vidět že rychle hubneš!
Nenos volné oblečení!Před rodiči si oblečení prostě něčím vycpi
(By mě zajímalo, co to má za efekt chtít zhubnout a přitom nosit volné oblečení)

Občas vysypej chipsy nebo vylij plechovku a obal nech někde se povalovat a řekni žes to snědla. - Řekni rodičům že máš moc úkolů nebo že se jdeš dívat na film tak si vezmeš jídlo do pokoje a pak ho můžeš schovat a později vyhodit. - Choď často do kuchyně a např. otvírej ledničku nebo šusť nějakým sáčkem jako že jíš.... - Čas od času zašpiň misku nebo talíř nějakým jídlem jako že jsi jedla.
Až budeš chodit na pro ana blogy,vždy smaž historii!

Udělejte si svůj thinspirační deníček, kam si nalepte obrázky svých oblíbených hvězd, napište si tam své cíle a ANA hesla. Kdykoli se budete cítit zle, podívejte se do něj a vrátí se vám chuť nejíst. (Jo, pište si to do deníčků a neblijte to na veřejné blogy, kde se tím můžou inspirovat další holky)

Udělejte si jednoduchá pravidla, třeba že budete žvýkat každé sousto 37x předtím, než je spolknete... (No comment)

Jestli vám mé stručné komentáře přijdou ironické až zlé tak se omlouvám, ale s těmito typy holek, které sice jsou nemocné, ale svou nemoc berou jako něco "in" a životní styl a tyhle sebevražedné rady si vyměňují s dalšími opravdu nemám soucit. Pro ana není životní styl, ale smrtící styl a kdo se nechce léčit a ještě z toho dělá přednost a něco "cool" je padlý na hlavu. (Rozlišuju mezi "klasickou" anorexií, kdy do toho dotyční spadli ani neví jak a chtějí se vyléčit a mezi tímhle rádoby životním-nebo spíše "smrtícím" postojem!).
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Perly, které ale moc vtipné nejsou empress 15. 12. 2010 - 19:44
RE: Perly, které ale moc vtipné nejsou blackbeautiful 15. 12. 2010 - 19:51
RE: Perly, které ale moc vtipné nejsou blackbeautiful 15. 12. 2010 - 19:52
RE: Perly, které ale moc vtipné nejsou libor 18. 12. 2010 - 14:44
RE: Perly, které ale moc vtipné nejsou veruce 19. 12. 2010 - 22:25
RE: Perly, které ale moc vtipné nejsou ivaankaa 21. 12. 2010 - 18:58