Rok 2013 v bodech

8. leden 2014 | 22.51 |

ff59c85c71_875502_o2Poněkud se zpožděním, nechtělo se mi nic. Asi začnu věřit na nešťastnou třináctku. Celej rok s koncovkou 13 příšernej a 13. (a v pátek!) umřela Eliška.

Dvě hlavní poučení: 1) I když jste v právu a máte pro to důkazy, ale nemůžete si dovolit dělat bububu právníkem, tak máte smůlu. Více tady.

2) Nespoléhejte ani na lidi, o kterých jste si několik let mysleli, že jste si blízcí. A že vám třeba oplatí pomoc, když je blbě vám. 

Další veselé události►Umřel mi první prarodič-babička z otcovy strany. I když jsme se moc nevídaly, tak vidět ji v nemocnici pár dní před smrtí bylo docela otřesný, nemohla jsem pak ani usnout. Ale na rozdíl od svého jako vždy sobeckého tatínka jsem aspoň přišla na pohřeb, ne, že by se mi dvakrát chtělo, ale pořád to byla moje babička (a jeho matka, která ho vždycky protěžovala a on se s ní ani nejde rozloučit-ne z nějakých vážných důvodů, ale protože se zas urazil na sourozence kvůli blbosti.

►Umřel mi pes. Píšu pes, ale myslím světlo svého života, největšího miláčka, nejlepší antidepresivum, tvora, kterého lze kdykoli obejmout atd., pejskaři jistě chápou. Ještě to není ani měsíc, ale zajímalo by mě, jak dlouho ještě budu chodit po tom prázdném bytě jak zombie. Novýho si teď dovolit nemůžeme...

►Člověk šíleně blízký mě nechal, když mi bylo nejhůř. A pár dní před Vánoci mi kluk, o kterém jsem si myslela, že se mu už dlouho líbím a jednou by mohlo něco být, šťastně napsal, že se seznámil s nějakou slečnou a vypadá to na dobré cestě. Jo, jupí!

►Odstěhovali se nejlepší kamarádka a kamarád. 

►Nestihla jsem první termín státnic takže pořád nejsem absolvent. A divím se, že mi z tý školy nezešedivěly vlasy, chodila jsem už do hodně škol a na různé obory, ale tohle bylo PEKLO!

Na začátku roku 3 měsíce doma se zlomeným kotníkem a ještě na jaře jsem musela chodit o holi...neskutečná otrava!

►Prošla jsem pár pohovorů. I když jsem myslela, že s každým to bude o něco lepší, stále totální retard. Na jednu pozici mě teda vzali, ale když jsem zjistila o co fakt jde, tak jsem to radši odmítla. O tom bych ostatně mohla někdy napsat, celkem vtipný zážitky, i když si pak člověk přijde jak nula.

►Jediný, co celkem ušlo, byl přivýdělek psaním, i když taky byly měsíce, kdy se nikdo neozval a měla jsem chuť se na to vykašlat. Um, teď si najednou vzpomněli všichni, ale musím se učit, že jo...Ale pak už bude čas a snad si konečně pravidelně vydělám víc než těch pár symbolických stovek měsíčně...

Do tohoto roku nic neplánuju (kromě lítání po pohovorech ve městě, kde vám nabídnou leda otravovat lidi po telefonu/na ulici/jako pojišťovák) a nic nečekám, kromě toho, že vždycky může být hůř. Tentokrát by teda měl obsahovat šťastnou sedmičku, protože 2+0+1+4=7, ale vsadím se, že na mě fungují jen nešťastný čísla! 

Vím, lidem se běhm jednoho roku stávají mnohem horší věci, ale my, co jsme doteďka žili ve vakuu to bereme trochu hůř, ale zvykám si, hned 1. leden jsem se taky nestačila divit, co zas za jobovku, ale nakonec jsem se musela smát, bo to už vážně není možný...

Takže celkově hlavně "vztahově" bych to mohla zhodnotit touhle písničkou-Barbora Poláková: Kráva (video nelze vložit), byť valentýnskou, ale pro některé z nás aktuální celoročně. Zatím to vypadá stejně i do tohoto roku...litry vína zajídané Milkou (a do toho lajkování svateb, miminek nebo minimálně společných domácností "všech" ostatních jako už loni B-).

Zdroj obrázku: Photobucket

Zpět na hlavní stranu blogu

Moderované komentáře

RE: Rok 2013 v bodech imperatrice 09. 01. 2014 - 00:17
RE: Rok 2013 v bodech cukrenka®svetu.cz 09. 01. 2014 - 18:38
RE: Rok 2013 v bodech libor 18. 01. 2014 - 21:20
RE: Rok 2013 v bodech cukrenka®svetu.cz 07. 07. 2014 - 00:06