Vzpomínka na SŠ

5. leden 2008 | 17.26 |

Sice jsem už 2 roky pryč, ale čím dál častěji si se slzou oku (dobře, to nemyslím doslova :-))) vzpomenu na naši SŠ. Asi proto, že to bylo nádherné osvobození od ZŠ, kde jsem chodila do třídy se strašnýma bestiema.
Nejprve teda musím říct, že větší flákando grando jsem nezažila. Měli jsme naprosto skvělýho třídního, který s náma kalil, místo těláku nás pouštěl domů, aby mohl jít na pivko a absenci taky nijak krutě neřešil, většinou stačilo mu poslat SMS (některé spolužačky byly tak odvážné, že mu pak psaly: Dneska nepřijdu do školy, jdu do města nakupovat, pa :-D :-).
Samozřejmě blbí učitelé a debilní předměty (pro mě hlavně praxe a matika, které mi pravidelně kazily průměr) jsou všude, ale kdybych se tam mohla vrátit tak bych to asi přežila.
A co se mi taky líbilo bylo, že jsme mouhli kouřit na dvoře. Sice nám bylo pravidelně vyhrožováno důtkama a absolutním zákazem, ale nakonec na to nikdy nedošlo. Btw, když jsem pak nastoupila do vedlejšího města na pomaturitní kurz angliny, který byl ale v budově taky nějaké SŠ tak mě vrátná (u nás jsme nic takového neměli takže jsem byla trochu v šoku) hned na začátku šk.roku zjebala, že jsem šla ven kouřit. Trochu jsem ji zchladila tím, že jsem jí řekla, že mám už po matuře a platím si tady za kurz 20 000, ale prej pro nás z kurzu platí stejné pravidla jako pro ostatní (vzhledem k tomu, že některým tam bylo přes 20 a platili jsme za to mrtě peněz to bylo docela směšný a chodili jsme o přestávce i tak).
Ale zpátky k mojí SŠ. Prvák a druhák-to jsem spíš než tam byla někde v hospodě nebo doma s tehdejší kámoškou, která mě neustále tahala za školu (ne, že bych se nějak bránila :-P ), kalily jsme krabičáky, piva, jó, to byly časy. Ve třeťáku jsem si zázračně zlepšila prospěch ptž jsem se začala učit! :-D a ve čtvrťáku jsem měla jedničky snad ze všeho kromě matiky a praxe (kvůli praxi-která u nás spočívala v dělání poskoků v obchodech, ozdobného balení flašek nebo ťukání do pokladen a dalších velice zábavných věcí jsem nakonec odmaturovala za 6-3 jedničky a do toho trojka...ano, z praxe).
Ale jinak spokojenost. Ač jsem se poslední 2 roky učila dobře, nikdy jsem u toho nemusela sedět celé dny (ani o matuře, na tu jsem se naučila celkem v poho) tak jako teď, kdy můj život závisí na kreditech a termínech a kde mě můžou kvůli neudělaný zkoušce vylít, což na SŠ nehrozilo.
A kdyby si to tu četl někdo z mých spolužáků tak chci jen říct, že je to fakt blbý, že jsme se ani rok a půl po matuře nedohodli na třídním srazu, ale že se to dalo čekat, nó. Ale nezapomenu na to, co jsme všechno vyváděli a jak dobře nám tam bylo, no ne? :-*

To je ona, lepší fotky jsem nenašla.
skola.jpg

skola3.jpg

(Asi mi už ze školy totálně hrabe, že píšu takové články a dávám sem i fotky, omluvte mě)

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře