Francouzský buldoček

28. březen 2008 | 12.24 |

Znám lidi, kterým buldočci připadají snad přímo odporní :-/ Mají totiž svůj specifický rozpláclý čumáček, netopýří ouška a hodně funí, chroptí, bručí a chrápou. Ale takoví lidi neví o co přicházejí :-P Francouzský buldoček je neuvěřitelně přátelský pes a rozený komik. Miluje lidskou společnost, není nevrlý k malým dětem, naopak, nechá na sobě dříví štípat a nezkazí žádnou legraci. Jsou hraví, přítulní a trpí, když si jich člověk nevšímá. Proto by si je měl pořídit jen ten, kdo dokáže svému psovi věnovat celé srdce a upřímně ho milovat. Nenechají se sebou ale "zametat" a umí být i tvrdohlaví a svérázní. Je to ideální pes pro toho, kdo má rád legraci nebo má doma malé dítě.
Tady je pár fotek mých srdíček
MEGINKA byla náš první francouzský buldoček. Dostali jsme ji když jí byly 4 od starší paní, která ji nemohla už dál mít, ptž její syn vážně vyhrožoval, že Meginku zastřelí (psychopat :-/). Zemřela loni v necelých 13 letech a prožila jsem s ní krásných a šťastných 9 let.

m3.jpg

m5 mensi.jpg

m6 mensi.jpg
m13 mensi.jpg

m14 mensi.jpg

m10 mensi.jpg

ELIŠKA k nám přišla krátce po smrti Megi. Nejprve byl plán, že si nového pejska pořídíme až v létě o prázdninách, ale nakonec to nešlo vydržet...Eli jsme koupili od nějakých pochybných chovatelů z Frýdku-Místku. Důvod proč ji prodávali? Rodila málo štěňat, takže jim vydělávala málo peněz. Takové lidi, co chovají psy jen pro prachy nechápu :-/ Ještě k tomu říkali, že jí jsou 3, ve skutečnosti jí bylo 5 (letos na podzim jí bude 7). Ale co se dá dělat...jsem ráda, že ji máme a rozhodně si troufám tvrdit, že je jí u nás 1000x líp než tam, kde žila v kotci s ostatními psy a rodila 2x za rok štěňata. I když jsme ji teda pěkně rozmazlili...ehm

ELISKaaa 7.jpg

e1mensi.jpg

Když se hárá, musí mít kalhotky
ELISKaaa 4.jpg

e2mensi.jpg
ELISKaaaa.jpg

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Francouzský buldoček mati 29. 03. 2008 - 18:08
RE(2x): Francouzský buldoček marieke 29. 03. 2008 - 18:33
RE: Francouzský buldoček mati 29. 03. 2008 - 18:38