5 nejšílenějších konspiračních teorií

15. duben 2012 | 23.55 |

Předem tohoto článku bych chtěla požádat příznivce těch nejšílenějších KT a webů, popř.společností, které se v nich vyžívají, aby si odpustili naštvané a vulgární komentáře (i když taková prosba je vždycky jako házet hrách na zeď :-/ ). Vím i bez vás, že jsem zaslepená očipovaná ovce, nevím nic o tom, co se ve světě děje, jím nadbytek geneticky modifikované sóji posypané chemtrails takže mi to už vlezlo na mozek a až v prosinci přiletí Aštar Šeran tak mě s sebou nevezme a nechá mě tu zahynout při armageddonu, protože jsem ještě neprocitla. Nic, konec srandiček, jdeme na to. (Btw, netvrdím, že třeba o oficiální verzi 11.září nemám svoje pochybnosti, stejně tak nevím, co si myslet o HAARPu nebo Filadelfském experimentu apod., ale o tom jsem tu už psala...nicméně co je moc, to je moc).

1. Dutozemě

Tato teorie má mj.kořeny pravděpodobně v románu The Coming Race (Přicházející rasa), který v 19.stol.napsal anglický politik, básník a spisovatel Bulwer-Lytton. Příběh vypráví o společnosti dokonalých lidí, kteří žijí v podzemí a je napsán tak realisticky, že ho někteří lidé brali jako popis skutečnosti. Kniha se také stala inspirací pro nacistické okultní společnosti, které v těchto lidech viděli původní Árijce.  
Jinak lze tuto teorii rozdělit na dvě skupiny-buď, že žijeme na povrchu planety, jejíž vnitřek je také obyvatelný nebo že žijeme uvnitř kulové dutiny a pohled na vesmír je jen optický klam. 
Poprvé se začal touto teorií zabývat americký kapitán námořní pěchoty Symmes na počátku 19.stol. Byl přesvědčen, že dutá zeměkoule je rozdělena na pět sfér, které zapadají do sebe a na pólech jsou otvory, kterými lze procházet z jedné sféry do druhé. Vytvořil dokonce dřevěný model "Dutozemě", který dnes vlastní Akademie přírodních věd ve Filadelfii.
Na počátku 20.stol.vydal Marshall B.Gardner knihu, kde se snaží dokázat, že Slunce není nad zemí, ale v jejím středu. Během 1.světové války tato kniha a teorie nadchla německého letce Petera Bendera, který založil hnutí Nauka o dutém světě, jenž mělo v tehdejším Německu řadu příznivců, včetně nacistických pohlavárů (Hitler, Himmler, Göring), kteří dokonce podporovali serioźní výzkumy této teorie vedené tehdy renomovaným vědcem Heinzem Fischerem. Když výzkum skončil fiaskem, poslali Bendera do koncentračního tábora, kde zemřel.
Zdroje a více: 
procproto.cz/zahady/konspirace/at-zije-dutozeme/
http://cs.wikipedia.org/wiki/Dutozem%C4%9B
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vril

2.  Analýza 17. listopadu

KT se nevyhýbají ani událostem v našem státě. Jestli si myslíte, že sametová revoluce byla logickým výustěním slábnoucího a prohnilého komunistického režimu, kdy se lidé v den připomínky úmrtí Jana Opletala a Jana Palacha během tzv."Palachova týdne" v lednu 1989, který předznamenal další masivní vycházení lidí do ulic a zvonění klíči, kdy se konečně mohli vrátit emigranti a veřejně vystoupit disidenti, tak jste vedle. Ve skutečnosti tuto revoluci spustily KGB a CIA a signatáři Charty 77 a další disidenti, kteří mimochodem byli taky komunisti nebo (jak jinak) židozednáři s nimi spolupracovali a všechno to bylo předem připravené. S touto teorií přišel hned v roce 1990 politický vězeň a publicista Miroslav Dolejší (jinak např.autor díla Knížata zloby-Protokoly sionských mudrců) a z jeho analýzy čerpají především neonacisté. Myslím, že tenhle názor musí urážet každého, kdo se na pádu komunismu podílel minimálně tím, že tehdy vyšel do ulic. 
Zdroje a více: 
www.lidovky.cz/tiskni.asp
http://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Dolej%C5%A1%C3%AD
http://analyza.wz.cz/

3. Světové elity uprchnou na Měsíc

Sice si tato KT poněkud odporuje s jinou oblíbenou a to, že Američané na Měsíci vůbec nebyli, ale budiž. Koho nezachrání Aštar, ten, až bude nejhůř, odletí na Měsíc nebo na Mars. Pochopitelně jen pokud je vlivný a bohatý. Zatímco lidé sledovali v televizi první kroky Neila Armstronga, na druhé straně Měsíce už budovaly haly, skladiště, skleníky a města. A některé unesené děti nebo "zemřelé" celebrity (Elvis, princezna Diana) už tam jsou. Tak doufám, že tam pošlou i naše "elity".
Zdroj a více: 
technet.idnes.cz/spiknuti-svetova-elita-prcha-ze-zeme-stavi-si-uz-zakladny-na-mesici-1p0-/tec_technika.aspx

4. Židozednáři, ilumináti a Barack Obama

Každý bohatý a vlivný politik, průmyslník nebo bankéř je samozřejmě židozednář nebo iluminát. Sledují nás na každém kroku, čipují nás, práší nám po polích chemtrails, ovládají počasí, aby způsobili více přírodních katastrof a vůbec nás chtějí vyhladit. Židé už se mimochodem mezi sebou částečně vyhladili sami během 2.světové války. Jaký Hitler? To byla nastrčená figurka. Ve skutečnosti válku rozpoutali vlivní Židé, kteří měli pocit, že už je jich moc a jiní Židé by mohli jejich moc ukrást nebo oslabit. A navíc pak měli skvělou příležitost založit Izrael. Jiné KT zas hovoří o tom, že holocaust vůbec nebyl a v Osvětimi žádné plynové komory nebyly (jestli Osvětim navštívil někdo, kdo i potom tohle tvrdil, tak fakt nemůže být normální).
A schytal to i Barack Obama. Ten je ještě horší než Židé a ilumináti. Je přímo Antikrist. Jeho zvolení předpovídá jak Zjevení sv.Jana ("Muž ve věku kolem 40 let muslimského původu má stanout v jednom z nejvýznamnějších postů a svým dokonalým charismatickým přednesem oklamat všechny kolem sebe...Jakmile se antikrist zmocní všech důležitých bodů, ukáže svou pravou tvář.") tak Nostradamus, který předpověděl příchod tří antikristů-první se měl nazývat Napaluon Roy (Napoleon?), druhý Hister (Hitler?) a třetí Mabus. Navíc Obamovo jméno tvoří 18 písmen a při vydělení trojkou vám vyjdou 3 šestky, což je biblické označení Šelmy (tak se jmenuje i prezidentský vůz a Obama prý zdraví satanským gestem). A taky je prý spřízněn s rodinou Merovejců, která pochází přímo od Satana (podle jiných pramenů naopak od Ježíše).
Podle mě jsou KT o židozednářích a iluminátech už nudné. Ve skutečnosti jsou to přece ještírci, kteří na sebe berou lidskou podobu. Vy nevidíte ty ještěrčí rysy třeba v našich politicích?!
Zdroj a více: 
www.zahadolog.net/products/barack-obama-podvedl-cely-svet-/

5. Ďábelské čárové kódy

A to nejlepší na konec. Ani čárové kódy na zboží nejsou to, co jste si mysleli. Jakmile se laser u pokladny dotkne tohoto kódu (který je ve skutečnosti anténa) vpálí do něj číslo 666. Pak jste v háji a může se s vámi stát cokoli a jelikož do obchodu asi chodíte často, tak budete pořád nemocní, otrávení, nešťastní a budete mít v sobě spoustu destruktivní energie, aniž byste tušili, že ji do sebe čerpáte prostřednictvím ďábelskou energií nabitých čárových kódů. 
Zdroje a více: 
http://www.oknavesmiru.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=59

No, co na to říct. Snad jen, že by mě zajímalo, proč vyznavači těchto teorií nebydlí někde v pralese mimo dosah všech iluminátů, neživí se výhradně vlastními plodinami na které letadla nesypou chemtrails a nepijí vodu z potoka (protože fluor v kohoutkové vodě nás ve skutečnosti taky zabíjí). Ono je asi jednodušší sedět doma u kompu a shazovat svoje frustrace nebo neschopnost na všechno možné.  Možná někdy napíšu ještě pokračování, až mě něco cvrkne do nosu. Setkala jsem se i KT typu, že Dalajlama je ve skutečnosti zločinec, který kupuje zbraně od CIA, Nelson Mandela je taky pěkný terorista a matka Tereza vůbec nebyla svatá, ale o tom se mi psát nechce, protože to už není sranda, ale fakt dost hnusné a závistivé výplody chorých myslí.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 5 nejšílenějších konspiračních teorií hospodynka 16. 04. 2012 - 08:58
RE: 5 nejšílenějších konspiračních teorií cukrenka®svetu.cz 06. 07. 2013 - 21:51