Odkryté lži a zakázané pravdy

3. listopad 2012 | 23.16 |

facepalm-meme_250x211Otevřete oči, zaslepené ovce!!! Na tomhle světě nic není tak, jak se zdá! Všichni jsme pod vlivem satana a totalitní světovlády! Spas se, kdo můžeš neboť 21.12. přijde Armageddon! Twisted Evil
Ne, teď vážně. Internet je fascinující v tom, že kdejaký psychicky narušený jedinec zde může vesele prezentovat své bludy, zatímco v jiné době by už asi byl v léčebně. Někteří nás (nebudu jmenovat, protože dnes se chci věnovat něčemu jinému, ale už jsem se tu o nich párkrát zmiňovala) neustále upozorňují na to, že všude kolem nás se to hemží ďábelskou židozednářskou a iluminátskou symbolikou, jiní radí, ať se 20. prosince odejdeme schovat do jeskyně, protože nastanou 3 dny temnoty a pokud se z toho vůbec nějak vyhrabeme tak až někdy v únoru (juchů, žádná škola až do února a možná ještě dýl Viteznik) atd. 
A takových odhalovačů pravdy, věštitelů budoucnosti apod. jsou hromady. Dnes se s vámi prostě musím podělit o dvě stránky na které jsem před časem narazila. 
odkrytelzi.cz/ pravděpodobně patří nějaké praštěné křesťanské sektě. Na to můžou rýpalové namítnout, že nejsem o nic lepší, když sem občas přidávám a překládám o HK filozofii, ale mám svůj rozum a rozhodně jsem nikdy nebyla takový fanatik. Ostatně, Odkryté lži odkrývají děsivé pravdy i o mých dalších oblíbených filozofií, jako je třeba buddhismus. Nebuďme naivní, i to je samozřejmě převlečený satanismus. Jestli máte piercing (tedy podle Odkrytých lží piersing-a takových chyb je tam více, což jim značně "zvyšuje" důvěryhodnost Mr. Green) nebo tetování tak takový nápad, abyste si ho udělali vám vnuknul ďábel! "Démoni si své služebníky rádi označují". Taková homeopatie je taky ezoterická (tedy od démonů pocházející) věda. A ať vás ani nenapadne komunikovat s dítětem, které čekáte! To vám samozřejmě taky našeptává ďábel a pokud se tomu poddáte tak by se vám mohlo narodit i ďáblem posedlé (indigové) dítě! O józe jakožto způsobu odevzdání těla démonům jsem se už zmiňovala v posledních Aktualitkách. 
A takových bludů je tam víc (vlastně skoro všechno :-D), takže vřele doporučuju k pročtení si při dlouhých podzimních večerech, zasmějete se. (Nic proti křesťanům, samozřejmě, ale tohle snad musí být moc i na většinu křesťanů).
Ještě dokonalejší je 
www.zakazanapravda.estranky.cz/. Kam se hrabe Osud a další konspirační weby. Autor této stránky už totiž odhalil úplně všechno! Že na Marsu existují vyspělé formy života a Američani nikdy nebyli na Měsíci, to už sice všichni víme, ale málokdo ví, že brněnská ČT je sídlem zednářské lóže a manipuje s výsledky AZ kvízu!!! Hrůza! (Divím se, že se o tom ještě nezmínil pan Bartoš, ten má přece jasno v tom, kde je jaká lóže a kdo je židozednářský spiklenec). Ale co víc, autor odhalil skutečné zákony optiky (jaktože ještě nedostal Nobelovku? :-( Asi v tom brání nějací ilumináti) a hlavně zjistil, co ve skutečnosti na zemi dýcháme (a není to moc příjemná představa, protože vlastně jde jen o výpary z kanalizace).

Pořád ale doufám, že je to přece jen vydařená recese (obzvlášť ten druhý web, protože kdyby to autor myslel vážně, tak by přece nemohl psát blog, nebo nevím, jestli to jde i z psychiatrické léčebny?-pokud ano, tak samozřejmě chválím, jak si autor udělal srandu ze všech konspirátorů). Nicméně po zasmání super!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Odkryté lži a zakázané pravdy cukrenka®svetu.cz 04. 11. 2012 - 12:00
RE: Odkryté lži a zakázané pravdy bigbiz 09. 11. 2012 - 23:24
RE: Odkryté lži a zakázané pravdy tom 29. 12. 2012 - 10:31