Charakteristika vtělených andělů

20. září 2010 | 20.00 | rubrika: Andělé mezi námi
Doves_by_blackeriPro anděly vtělené do lidského těla je typické:
● milá tvář ve tvaru srdce
● andělský vzhled, bez ohledu na pohlaví
● jejich rty jsou krásně vykrojené, mají velké plaché oči, které vyzařují nevinnost a lásku
● mají sklon k přejídání a potíže s nadváhou
● narodili se v astrologickém slunečním znamení Býka, Lva, Štíra nebo Vodnáře
● jejich profese souvisí se službou a pomocí druhým: jsou mezi nimi např.učitelé, letušky a stevardi, zdravotní sestry a poradci
● zesvětlují si vlasy (bez ohledu na rasu)
● neumí říci "ne" a trpí pocity viny, když jim druzí pomáhají
● mají rádi anděly; sbírají o nich knížky, jejich sošky a jiné předměty, které s nimi souvisí nebo na nichž jsou vyobrazeni
● mají více andělů strážných než ostatní
● jejich aura září
● mají sklon zamilovat se do potenciálu druhého člověka a snaží se jej dovést k jeho naplnění
● jejich vztahy se vyznačují oboustrannou závislostí; typickými partnery jsou narkomani a alkoholici
● zůstávají ve vztazích mnohem déle než ostatní

Test-Jaký typ pozemského anděla jste vy?

2. září 2010 | 15.11 | rubrika: Andělé mezi námi

Někteří lidé poté, co si vyslechnou charakteristiky jednotlivých kategorií, ihned poznají, do které z nich sami patří. Pokud si však nejste jisti, tento test vám pomůže váš duchovní původ určit.

Odpovědi ano/ne si zapisujte okamžite, hned jak vás napadnou. Své odpovědi neanalyzujte a neopravujte. Počet kladných odpovědí určuje, do které kategorie duchovních bytostí patříte. Svá "ano" počítejte odděleně, vždy po 6 otázkách.
komentáře (4) | přidat komentář | přečteno: 604x

Stručné charakteristiky dalších vtělených bytostí

4. srpen 2010 | 11.50 | rubrika: Andělé mezi námi

f_exim_73760d6Vtělený elementál

Vzhled: Načervenalý nádech vlasů, pihy, zdravě červená pleť, uličnický pohled
Povaha: Přátelská a hravá, obliba kanadských žertů a škádlení, nezávislost, nechuť k pravidlům a autoritám, mnohdy dávají přednost společnosti zvířat a přírody před lidmi. Jsou tvrdohlaví, rádi flirtují. Na rozdíl od andělů jsou rezervovaní, když se jim svěřují cizí lidé.
Zájmy: Sklon a potřeba druhé bavit a učit, zájem o umění a životní prostředí, pomáhají těm, kteří mají zájem na ochraně přírody, mají komediální a umělecký talent.
komentáře (3) | přidat komentář | přečteno: 414x

Charakteristika vtělených duší

26. červenec 2010 | 22.18 | rubrika: Andělé mezi námi

linda2Míváte často pocit, že na tento svět nepatříte? Že jste málo "agresivní" a "materialističtí" jak dnešní doba vyžaduje, ale raději jste v přírodě, pomáháte lidem a zvířatům? Připadáte si jiní něž většina ostatních a máte z toho i deprese? Podvědomě vyhledáváte komplikované vztahy? Zajímáte se o duchovno, přírodní léčitelství, anděly, víly, elfy? Podle doktorky Doreen Virtue, která se zabývá psychoterapií, léčitelstvím a spisovatelstvím je dost pravděpodobné, že budete vtěleným pozemským andělem, elementární nebo vesmírnou bytostí, novou duší (duše, která vstoupila do těla někoho, kdo již nechtěl dál žít) nebo zasvěcencem. Charakteristikou všech těchto skupin se zabývá její kniha Pozemští andělé.

V této rubrice se chci zaměřit hlavně na anděly, protože teorie o nich mi dala odpovědi a vysvětlení na mnoho otázek. Všechny z vtělených bytostí se však vyznačují těmito společnými rysy (podle knihy Pozemští andělé od D.V.):
Pocit vlastní odlišnosti a vydělenosti: Každý z pozemských andělů, s nimiž jsem hovořila, vypověděl v tomto směru totéž. Že se cítí jiný než ostatní. Všechny kategorie tento pocit vnímají celý život. Pouze zasvěcence doporovází jen po dosažení dospělosti.
komentáře (1) | přidat komentář | přečteno: 302x

Proč tato rubrika?

14. červen 2010 | 21.54 | rubrika: Andělé mezi námi

zlatáPOZOR: Tato rubrika není v žádném případě určena lidem, kteří se nezajímají o duchovno, nevěří nebo se těmto věcem dokonce vysmívají. Agresivní a arogantní materialista, který se zajímá jen o peníze a kariéru niky neporozumí ani neuvěří v existenci andělů a elementálů kolem nás natož ve vtělené duše. A takových lidí je v dnešní době spousty. Proto lidé, kteří přišli na Zemi jako vtělení pozemští andělé, elementálové, nové duše, vesmírné bytosti a zasvěcenci cítí nepochopení a vydělení od ostatních.
Jejich tematikou se nejvíce zabývá americká psychoterapeutka Doreen Virtue, Ph.D., viz
www.angeltherapy.com/ z jejíchž děl budu zde čerpat. Proč? Její knížka Pozemští andělé, kterou právě dočítám (a rozhodně to nebude poslední) mi dala odpovědi na řadu otázek (stejně jako Hare Kršna filozofie).

komentáře (3) | přidat komentář | přečteno: 151x