Proč jsou náckové takoví pokrytci?

23. duben 2010 | 12.44 |

Jsou hrdí Češi, ale uctívají Hitlera. Jsou proti drogám, ale chlastají jak hovada. Každého, kdo je proti nim, označují za levičáka a bolševika, přitom sami fandí levicovým stranám. Nehledě na to, že jejich loga i kampaně jsou jen vykrádačky jejich nepřátel. Náckové si prostě odporují úplně ve všem. Pojďme se na to podívat blíže. (Abych předešla diskuzím, kdo je a není nácek-mluvím o radikálních extremistických neonacistech a samozřejmě vím, že každý skinhead nebo vlastenec NENÍ neonacista!).

1.Jsem Čech Čech Čech, ale obdivuju Dolfiho!-Vytetovaný hákový kříž, odznaky SS, Vůdcův obraz na stěně-že vám to nepřijde moc vlastenecké? Náckové tohle neřeší. Na jednu stranu se prezentují jako hrdí vlastenci a patrioti, na druhou obdivují nacistickou rasovou ideologii a Třetí říši. Ano, zřejmě se jim líbí jak Hitler "zatočil" s Židy. Ale myslí si snad, že by zůstalo jen u nich, kdyby vyhrál válku? Houby s octem. Je pravda, že Češi byli v nacistickém rasovém žebříčku na prvních místech, zatímco Poláci nebo Rusové až někde ke konci. Proto se s nimi jednalo "slušněji" a Heydrich dokonce ze začátku dával českému dělnictvu výhody. Ale jednali by s námi v rukavičkách i po pár letech? Asi těžko. Nejen Židé byli podlidi, ale i Slované a nacistům bylo ve výsledku jedno, jestli jde o Čecha, Poláka nebo Rusa. Slované, kteří by v Říši zbyli by buď odváděli nějakou těžkou práci, např.ve zbrojním průmyslu, další by seděli v lágrech nebo třeba v nějaké "zoo" jako exponáty zmizelých druhů. Zachránit by se mohli snad leda kolaboranti, ale ty by ostatní lidi nenáviděli-stejně jako slušní lidé nenávidí nácky a vlastizrádce doteď. A podporovat Hitlera je rozhodně vlastizrada-takže v tomhle jsou naši milí rádobyvlastenci fakt mimo.

2.Ultrapravice s levicovým programem-Média běžně označují strany typu DS (resp.DSSS), Národní stranu atd.jako ultrapravici. Přitom se stačí podívat na jejich program. Budete se divit, ale je levicový! Připomeňme si jen samotnou NSDAP. Její plný název zní Národně socialistická německá dělnická strana, původně se jmenovala Německá dělnická strana. Každý, kdo se aspoň trošinku orientuje v politice ví, že slova "dělnický" a "sociální" byla vždy spojena s levicí! Ve 30.letech 20.stol. se NSDAP vyhoupla tak vysoko, protože slibovala lepší život dělnictvu-rovněž vyloženě levicový program. A podívejme se např.na pár bodů z politického programu nynější DSSS-vytváření umělé zaměstnanosti, podpora slabších sociálních vrstev x vyšší zdanění bohatších, omezování tržního hospodářství, lepší podmínky pro obyčejné zaměstnance (dělnictvo), bezplatné školství a zdravotnictví-to vše jsou typicky levicová prohlášení. Moc pěkně a podrobněji o tom napsala Lúmennka zde: lumenn.blog.cz/1002/pravice-versus-levice-aneb-novinari-nelzete Takže nácek, který o sobě tvrdí, že je hrdý pravičák a bude volit např.

DSSS je opět mimo!

3.Nesnáším drogy, ale rád se zliju jak pes.-O mém názoru na alkohol jsem psala už několikrát takže netřeba se opakovat. Kdybyste nevěděli tak se mrkněte přímo do téhle rubriky-Moje názory a tam to najdete. Ano, brát drogy není nic pěkného. Ale chlastat jak prase není o moc lepší. Kolik znáte ve svém okolí lidí, kterým zničil život pervitin a kolik, kterým zničil život alkohol? Nebo ještě jinak-alkohol je běžně tolerovaný a proto je mezi námi mnohem víc alkoholiků než narkomanů. Našla jsem na FB profil jednoho nácka, kterého můžete vidět v tomto videu marieke.pise.cz/42041-pochod-proti-slova-d.html (ten menší). Většina jeho statusů je o tom, jak se strašně ožral (dokonce se přiznává, že málem skončil na záchytce), do odkazů si dává opilecké písničky a jeho vyjadřování je ještě pod úrovní štamgasta z čtvrté cenové, který sotva vychodil zvláštní školu. A TOHLE nám bude kázat o tom, jak zatočí s kriminalitou? K smíchu.
Další náckovský "argument" je, že všichni, co jsou proti nim (zejména punkeři, ano) jsou fetky. A hádejte, kde vzniklo hnutí Straight Edge (SxE), které propaguje život bez všech návykových látek? Ano, na punkové scéně! Tam je také vyznavačů SxE dodnes nejvíc. Náckové nic podobného ve své komunitě nemají, popř.jen vykrádají SxE myšlenky. Více zde 
marieke.pise.cz/34199-straight-edge.html

4.Jsem tak tupej, že musím vykrádat loga a nápady svých nepřátel.-Tady bez komentáře, stačí pár obrázků:

plag_01afa_jpg_14188
 

plag_10se_jpg_10298

plag_13demopraha_jpg_66562

plag_02gnwp_jpg_95459

plag_21kienbock_jpg_13318

A na závěr hodně vtipnej obrázek z loňské prvomájové demonstrace v Brně-nejprve odpor proti globalizaci, poté hambáč od Meka.

tak_jak_teda_nackove_u_meka_jp

Ostatně i nacistický hákový kříž je jen vykradená svastika východních náboženství, která se poprvé objevila už u starověkých Řeků nebo indických Harappů.

Více na téma nazi vykrádačů zde www.antifa.cz/content/velka-nazi-vykradacka

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? lady-pig 23. 04. 2010 - 13:49
RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? lady-pig 23. 04. 2010 - 13:52
RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? marieke 23. 04. 2010 - 13:54
RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? kolousek 23. 04. 2010 - 18:49
RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? libor 24. 04. 2010 - 08:34
RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? veruce 27. 04. 2010 - 09:28
RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? jsem na to hrdej 29. 12. 2010 - 14:42
RE(2x): Proč jsou náckové takoví pokrytci? marieke 30. 12. 2010 - 21:21
RE: Proč jsou náckové takoví pokrytci? franta* 02. 07. 2011 - 03:31