Jak jsem šla volit a proč+STOP DS!

6. červen 2009 | 14.53 |

osdsTak jsem nakonec k volbám šla, tedy až hodinu před uzavřením volebních místností, protože jsem strašně líná, není mi nejlíp a nechtělo se mi vůbec nikam chodit. Ale aspoň můžu mít dobrý pocit z toho, že nesedím s rukama v klíně. Sice jsem si vybírala mezi menšími stranami, protože z velkých jsem znechucená, což někomu může přijít stejně zbytečné, ale koneckonců proč ne. Váhala jsem mezi SNK ED a Humanistickou stranou, nakonec jsem se na poslední chvíli rozhodla pro antimilitaristicky zaměřenou HS, resp.kandidátku Lenku Roskovou, koordinátorku projektu Adopce afrických dětí na dálku. Sice jsem narozdíl od nich pro radar i NATO, ale s jaderným odzbrojováním a celkově demilitarizací souhlasím, i když fandit budu i již zmíněným liberálním SNK ED. Je mi sice jasné, že stejně vyhraje ODS nebo ČSSD, ale hlavně jsem svým hlasem chtěla "sebrat" aspoň jeden hlas Dělnické straně, jejíž vysoké volební preference mě děsí a šokují. Lidé by si měli uvědomit, že toto jsou volby do parlamentu Evropského, nikoli českého, takže sliby našich stran typu zrušíme poplatky u lékaře, snížíme státní dluh nebo vyženeme Cikány jsou v tomto případě bezpředmětné.
Ale zpátky k DS. Mnoho lidí na nich zaujalo to, že slibují vyřešit "cikánský problém". Nemyslete si, že já nemám s Cikány žádnou špatnou zkušenost-jsem ze Vsetína ;-) Ale v žádném případě bych nedala svůj hlas partě nácků (a že to nejsou normální slušní lidi dokazuje už jejich spolupráce s nechvalně známým Národním odporem) s tím, že to nějak vyřeší. Jak? Násilím? Stačí se podívat na jejich holohlavé hajlující příznivce. Násilí plodí násilí a nevyřeší tím nic. A i kdyby se jim nějak podařilo vyhnat Cikány tak proti komu se jejich totalitní ideologie obrátí potom? Vietnamcům? Židům? Polákům? Levicově smýšlejícím? Gayům a lesbičkám? Může to být kdokoli...Pro vypatlané fašounské mozečky je nepřítel každý, kdo nesouhlasí s jejich kecy o bílém čistém Česku a dalších sračkách. Takže...opravdu doufám, že nezískají nějak moc hlasů, ale zůstanou pěkně v menšině, protože jinak by to byla pěkná ostuda a docela nepříjemný výsledek (aspoň pro mě).
Logo na obrázku OS DS znamená Ochranné sbory DS. Hm hm...co vám to připomíná? Že by SA nebo SS? Že to není jen výmysl "hysterické zdrogované" Antify jak může někdo namítnout, dokazují jejich vlastní webovky
www.delnickastrana.cz/Sbory.htm
Inu, hezky to vystihuje grafik Jiří Navrátil na svém blogu
navratil.bigbloger.lidovky.cz/c/80533/Delnicka-strana-novy-kabatek.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jak jsem šla volit a proč+STOP DS! blackbeautiful 07. 06. 2009 - 12:13
RE: Jak jsem šla volit a proč+STOP DS! paroubek 07. 06. 2009 - 16:00
RE: Jak jsem šla volit a proč+STOP DS! contritus 08. 06. 2009 - 14:21
RE: Jak jsem šla volit a proč+STOP DS! lúmenn 10. 06. 2009 - 16:14
RE: Jak jsem šla volit a proč+STOP DS! koral 22. 06. 2009 - 22:16
RE: Jak jsem šla volit a proč+STOP DS! luni 07. 12. 2010 - 21:40