Ještě jednou k útoku ve Vítkově

20. říjen 2010 | 11.13 |

Tak nám byli žháři z Vítkova odsouzeni-tři stráví ve vězení 22 let, jeden 20. Samozřejmě se hned zvedla vlna protestů, diskuze pod dnešními články o tomto jsou skutečně výživné. Vždyť přece nevěděli, že je ten dům obydlený. Vždyť by neměli být souzeni za pokus o vraždu. Vždyť si za to vlastně může ta rodina. Mám takový pocit, že ti čtyři jsou podle většiny našeho národa vlastně jen chudáčci a oběti systému. O tom, že to byli náckové obdivující Hitlera (jestli zas někdo zapomněl, tak Hitler nechtěl vyhladit jen Židy a Cikány, ale i Slovany-tedy i nás-náckové by si měli taky někdy zopakovat dějepis) se ale nezmiňuje skoro nikdo.
Tak za prvé-normálního člověka nenapadne házet zápalné lahve nikam, ani kdyby se v daném baráku nebydlelo třeba sto let. A hodili tam rovnou tři lahve-jestli to někdo považuje za svůj koníček, tak prosím, ale je to kravina a vůbec jim nevěřím, že nevěděli, že je ten dům obydlený-proč by se tam v tom případě namáhali házet tolik lahví naráz?! Za druhé-nevím, jak je to s tím pokusem o vraždu, nejsem právník, ale s výjimečným trestem souhlasím, vzhledem k tomu, že bylo doživotně zmrzačeno malé NEVINNÉ dítě. (Pochopitelně, stejné tresty by se měly dávat za ublížení jakémukoli dítěti nehledě na barvu kůže jak jeho tak útočníka). Za třetí-rodiče prý nechali Natálku v hořící místnosti. Já jsem tam přitom nebyla, ale zbytek národa jistě ano, že. Takže k tomu se nevyjadřuju.
Každopádně už se "těším" jak se z těch čtyř chorých mozků zas budou dělat národní hrdinové a podepisovat se petice na jejich nevinu nebo snížení trestu jak u Kajínka. Český národ má vskutku zvláštní "celebrity".
A na závěr výňatek z článku na idnes 
tinyurl.com/34herea: "Odsouzení přijali verdikt soudce bez emocí. Na lavici seděli se směsicí nervozity, nudy a apatie. Jen na tváři Jaromíra Lukeše bylo znát trochu rozrušení." (Kdo dokáže přijmout verdikt na 22leté vězení bez emocí a ještě znuděně je buď výborný herec nebo opravdový sociopat.) O anketě na samém konci článku pomlčím, že 2613 lidem (tedy, tolik je jich teď dopoledne, když to píšu) přijde trest 22 let za zohavení a zmrzačení malé holčičky moc radši nechávám bez komentáře...

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ještě jednou k útoku ve Vítkově saint.paulka 21. 10. 2010 - 16:07
RE: Ještě jednou k útoku ve Vítkově libor 23. 10. 2010 - 10:27