Lorna Byrne: Andělské poselství naděje

20. listopad 2016 | 22.11 | rubrika: Andělé mezi námi

angLorna Byrne se narodila roku 1953 v Irsku, kde dodnes žije. Už odmalička dokázala vidět a komunikovat s anděly, ale kvůli reakcím okolí (rodiče a učitelé ji dokonce považovali za retardovanou, protože se často utíkala do svého vlastního světa) o tom dlouho nemluvila. Až když jí bylo 50 let, začala pracovat na svém prvním díle-autobiografii Andělé v mých vlasech (o této krásné a dojímavé knize určitě taky někdy napíšu). Po ohromném úspěchu knihy (byla přeložena do 27 jazyků, vyšla v 50 zemích světa a prodalo se jí více než půl milionu výtisků) vydala dvě další-Schody do nebe, kde čtenáře seznamuje s různými druhy andělů a jejich úlohou rádců a pomocníků a právě Andělské poselství naděje, kterou chce pomoci a povzbudit všechny lidi bez rozdílu věku či vyznání, kteří zrovna procházejí složitým obdobím nebo prostě chtějí přitáhnout do svého života více lásky a naděje.

Nyní žije autorka na venkově, ale jako spisovatelka hodně cestuje. Před 16 lety ovdověla a má čtyři děti.

V úvodu popisuje, jak nám andělé mohou pomoci ve všech životních oblastech a přikládá k tomu řadu příkladů, jak ze svých vlastních rozhovorů s těmito bytostmi

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 19x

Strážní andělé

23. prosinec 2013 | 14.30 | rubrika: Andělé mezi námi

AngelMoon-Vintage-GraphicsFairJsou to andělé trvale pobývající po vašem boku. Jsou to nebeské bytosti seslané přímo od Stvořitele, které se od lidí liší. Nejde tedy o naše milované zesnulé, kteří – když mohou konečně působit jako andělé – se nazývají duchovní průvodci. Naši zemřelí přátelé a rodinní příslušníci mají stejně jako všichni žijící nebo zesnulí své ego. I když mohou mít dobré úmysly, jejich vedení není tak čisté a důvěryhodné jako vedení ze strany strážných andělů, kteří jsou s námi od okamžiku narození do chvíle fyzické smrti.

Ať děláme v životě cokoli, naši andělé nás nikdy neopustí. Strážní andělé jako ochránci a průvodci zajišťují, že zůstaneme v bezpečí, budeme šťastní, zdraví a naplníme své životní poslání. Přesto, abychom uskutečnili tyto záměry, musíme jednat se svými anděly strážnými poctivě.

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 297x

Hazel Raven: Andělé od A do Z

25. červen 2013 | 19.48 | rubrika: Andělé mezi námi

653e202a0b_7641731_uDrobná knížečka, ale zároveň skvělý a užitečný průvodce nabitý informacemi pro všechny, kteří chtějí komunikovat a léčit s anděly. Informace jsou jak teoretické-zmínky o andělích už v prastarých písmech (Bible, védy, Korán, judaistická, buddhistická a další učení), hierarchie archandělů, andělské učení podle kabaly...tak zejména praktické-jak vlastně tyto krásné a nápomocné bytosti kontaktovat, ucítit jejich energie, návody k různým meditacím podle potřeby a čištění a odblokování čaker nebo jak s jejich pomocí léčit sebe i druhé. S anděly se lze spojit i prostřednictvím různých pomůcek, jako jsou léčivé kameny a krystaly, rostliny, vůně nebo barvy.

komentáře (1) | přidat komentář | přečteno: 115x

Doreen Virtue: Rady andělů na každý den

17. duben 2012 | 10.15 | rubrika: Andělé mezi námi

mayshingTuto pozitivní a užitečnou knížku nadiktovali prý Doreen samotní andělé během tzv.automatického psaní. Na všech 365 dní v roce v ní najdete rady a poselství jak si zpříjemnit den. Každý den můžete dělat cokoli-jít do přírody a nasávat ji do sebe, meditovat, zkusit být ke všem milý a usměvavý, zatančit si, hrát si, věnovat se svým zálibám nebo si dopřát něco příjemného a hlavně umět pozitivně myslet. Andělé nám každodenně připomínají, že nás nejen hlídají, ale můžeme je kdykoli s otevřeným srdcem požádat o radu, poprosit je o sejmutí břímě svých starostí a obav. Hlavním poselstvím je však uvědomit si, že nikdy nejste sami, milovat sami sebe, což se pak projeví i na vztazích s ostatními lidmi a jak se k vám budou chovat, umět dávat, ale i brát, kromě plnění povinností si dopřát i odpočinek a zábavu a hlavně smýšlet pozitivně, což je vůbec nejdůležitější krok ke splnění vašich snů a přání a k dosažení pocitu štěstí.
Knihu můžete používat jakkoli-otevřít si ji hned ráno a přečíst si na co se v daný den zaměřit nebo nalistovat náhodou stránku a najít odpověď. Existuje i ve verzi s obrázkovými kartami-tu kterou si vytáhnete si můžete nechat celý den na blízku, aby vám připomínala některého z vašich andělů a jeho poselství pro daný

komentáře (1) | přidat komentář | přečteno: 178x

Nehmotné bytosti v životě

7. září 2011 | 10.21 | rubrika: Andělé mezi námi

str2Určitě se vám už přihodila situace, kdy jste si pomysleli, že "při vás stáli všichni svatí" nebo vás jako by nějaká neviditelná ruka v poslední chvíli strhla před hrozícím nebezpečím či vám nějaký "vnitřní hlas" pomohl udělat (správné) rozhodnutí apod. KAŽDÝ má svého strážného anděla, i když na anděly nevěří. Zvlášť děti jsou k nim vnímavé, protože pro ně nic není nemožné (dokud je tím, že to je nemožné, nenaočkují rodiče) a jsou mnohem otevřenější k jevům, které my už nevidíme nebo v ně nevěříme. I mnozí dospělí však dokáží komunikovat s anděly, často se k tomu ale nepřiznají nebo o tom nemluví, aby nebyli považováni za blázny. Přitom andělé s námi chtějí komunikovat, rozhovory však musí vést dva, takže člověk se musí otevřít, aby se na "andělský signál" naladil. Jiní lidé zas mohou mít pocit, že k nim někdo promlouvá nebo se jich dokonce lehce dotýká anebo vidí nějaké vizualizace, ale myslí si, že je to jen fantazie. Ve skutečnosti i skrz naše podvědomí (nebo naše "fantazie") k nám mohou nehmotné bytosti promlouvat.

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 297x

Křišťálové děti

15. srpen 2011 | 22.48 | rubrika: Andělé mezi námi

andilekKřišťálové děti jsou považovány za nástupce tzv.indigových dětí marieke.pise.cz/10559-indigove-deti.html a začaly se rodit hlavně po roce 1995. Stejně jako indigové jsou označovány podle barvy své aury, která je u křišťálových opalizující v pastelových odstínech. Údajně k nám přicházejí proto, aby lidstvo posunuly na cestě v duchovním vývoji a změnily kolektivní vědomí lidí (samozřejmě k lepšímu). 
Některé rysy mají indigové a křišťálové děti společné, např.velkou vnímavost, jasnozřivost a vědomí důležitého životního poslání. Na rozdíl od indigáčků, jenž mají bojovnějšího ducha, aby odstranili staré postoje, které nám už nepomáhají a připravili cestu pro křišťálové děti (KD) jsou KD více vyrovnané, empatické, tolerantní, milé a smířlivé.

komentáře (3) | přidat komentář | přečteno: 508x

Rady pro vtělené anděly

3. květen 2011 | 22.58 | rubrika: Andělé mezi námi

An_Angel_by_gmeshNež řeknete ano, počítejte do deseti: Namísto toho, abyste ihned automaticky přikývli na každou žádost o pomoc, si dopřejte čas k zamyšlení. Uvažujte, zda se skutečně jedná o součást vašeho poslání. Když vás druzí o něco požádají, nebojte se jim odpovědět "Promyslím si to" nebo "Ozvu se vám". Budou vaše rozhodnutí respektovat.

Začněte cvičit, abyste podpořili své kardiovaskulární funkce: Zbavíte se stresu, sníží se vám nadváha. Andělé si musí udržovat zdravé srdce!

Udržujte se v rovnováze dávání a braní: Pravidelně si dopřejte něco příjemného.

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 228x

Archandělé

8. listopad 2010 | 19.00 | rubrika: Andělé mezi námi
circle_of_angels_package_lgAriel: Jeho jméno znamená "lev či lvice Boží". Je znám jako Archanděl země, protože neúnavně pracuje ve prospěch této planety. Dohlíží na říši elementálů a pomáhá léčit zvířata (zejména ta nedomestikovaná). Ariela zavolejte tehdy, chcete-li se lépe obeznámit s vílami a jinými elementály, chcete pomáhat životnímu prostředí nebo když potřebujete ošetřit zraněné nedomestikované zvíře.

Azrael: Jeho jméno znamená "jemuž pomáhá Bůh". Bývá také nazývám Andělem smrti, protože přichází k lidem v okamžiku jejich fyzické smrti a pomáhá je převádět na druhý břeh. Pomáhá jim, aby se cítili příjemně a zahrnuti láskou. Přivolejte jej ke svým zemřelým či umírajícím bližním nebo pokud potřebujete pomoci s duchovní službou.

Chamuel: Jeho jméno znamená "ten, který vidí Boha". Další jména jsou také Camael, Camiel, Camiul, Camniel, Cancel, Jahoel, Kemuel, Khamael, Serafiel a Šemuel. Pomáhá nám nalézt důležité části našich životů. Zavolejte jej, toužíte-li po novém milostném vztahu, nových přátelích, nové práci nebo když hledáte něco ztraceného. Jakmile najdete to, po čem jste toužili, pomůže vám Chamuel zabudovat tuto součást do vašeho života. Zavolejte jej taé v případě, že potřebujete napravit nějaké nedorozumění v osobních či pracovních vztazích.
žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 392x

Charakteristika vtělených andělů

20. září 2010 | 20.00 | rubrika: Andělé mezi námi
Doves_by_blackeriPro anděly vtělené do lidského těla je typické:
● milá tvář ve tvaru srdce
● andělský vzhled, bez ohledu na pohlaví
● jejich rty jsou krásně vykrojené, mají velké plaché oči, které vyzařují nevinnost a lásku
● mají sklon k přejídání a potíže s nadváhou
● narodili se v astrologickém slunečním znamení Býka, Lva, Štíra nebo Vodnáře
● jejich profese souvisí se službou a pomocí druhým: jsou mezi nimi např.učitelé, letušky a stevardi, zdravotní sestry a poradci
● zesvětlují si vlasy (bez ohledu na rasu)
● neumí říci "ne" a trpí pocity viny, když jim druzí pomáhají
● mají rádi anděly; sbírají o nich knížky, jejich sošky a jiné předměty, které s nimi souvisí nebo na nichž jsou vyobrazeni
● mají více andělů strážných než ostatní
● jejich aura září
● mají sklon zamilovat se do potenciálu druhého člověka a snaží se jej dovést k jeho naplnění
● jejich vztahy se vyznačují oboustrannou závislostí; typickými partnery jsou narkomani a alkoholici
● zůstávají ve vztazích mnohem déle než ostatní

Test-Jaký typ pozemského anděla jste vy?

2. září 2010 | 15.11 | rubrika: Andělé mezi námi

Někteří lidé poté, co si vyslechnou charakteristiky jednotlivých kategorií, ihned poznají, do které z nich sami patří. Pokud si však nejste jisti, tento test vám pomůže váš duchovní původ určit.

Odpovědi ano/ne si zapisujte okamžite, hned jak vás napadnou. Své odpovědi neanalyzujte a neopravujte. Počet kladných odpovědí určuje, do které kategorie duchovních bytostí patříte. Svá "ano" počítejte odděleně, vždy po 6 otázkách.
komentáře (4) | přidat komentář | přečteno: 604x